Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budavári Fülöp influenszer meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budavári Fülöp influenszer meleg?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? Meleg? Tapasztalat?


Ig: iamfulop



2020. máj. 10. 13:24
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
88%
Várjuk a bizonyítékot
2021. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
87%
Azt várhatod. Nem fogja senki őt bántani és kompromitálni a kedvedért. Keress magadnak erre "bizonyítékot": ha jól kinéző 18-35 év közötti meleg srác vagy és fent vagy PlanetRomeon, könnyen belebotolhatsz ;) sok sikert, megéri, jó vele sz.xelni ;)
2021. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
79%
En nem láttam Romeon. De ebből látszik hogy kamuztok. Nincs rá bizonyitek.
2021. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
79%

Vicces azért, hogy ő küzd a nagy elfogadásért meg a kiközösítés/bántalmazás ellen közbe azt se meri felvállalni nyíltan hogy az.😆

Magyarország, így szeretlek…

2022. jan. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
80%

30as és 32es válaszoló vagyok, én voltam vele többször is.

Mivel hozzám hasonlóan még csak ő is idén lesz 25 éves és még csak a médiás karrierje elején van, de a külső adottságai miatt roppant népszerű és nagy jövő előtt áll, egy korai coming out kettétörné a "karrierjét". Szponzorok állnának el a vele való közös munkától, a tévétársaság pedig ahol dolgozik nem igazán egyengetné tovább, szóval én megértem. Ha én volnék a helyében ugyanígy tennék sajnos. De ne bántsátok szegényt, mert egy rendes fiú és amiket képvisel azokat komolyan is gondolja. Duci gyerek volt, ő pontosan tudja mi is az a bántalmazás.

2022. jan. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
73%
Bizonyítekod van?
2022. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
89%
Miről b.zd meg? Arról, hogy keféltünk? Te bizonyítékot kreálsz valakiről, akivel ismerkedsz és lefekszel párszor annak reményében, hogy évek múlva ismert emberként megzsarolhatod? Ha kicsit is jól néznél ki és ismernél szintén jól kinéző melegeket instan, látnád, hogy a Fülöp rengeteg ilyen srácot visszakövet. Egyébként meg képzeld, igen, van ""bizonyítékom"" arról, hogy meleg és hogy lefeküdtünk. A mai napig beszélünk instan és bármikor kompromittálhatnám, de mivel nem vagyok gerinctelen és jóban is vagyunk, nem teszem. Azért meg pláne nem, mert a gyakorikérdések nevű oldalon egy álmodozó anon kövér alak nem hisz nekem, pedig szeretne lefeküdni a Fülöppel. Megsúgom: Ha itt várod a bizonyítékot az ő melegségéről, amúgy sincs nála esélyed és ezt te is tudod jól. Ha jól néznél ki és volna nála esélyed, lenne bátorságod megkeresni a platformokon.
2022. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
62%
Nem is meleg. Csak kamuzol
2022. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy az, haverom volt vele.
2022. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
50%
Nem az.
2022. jan. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!