Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akiknek kevés partnerük volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek kevés partnerük volt (<10), azok mire alapozva írják felül az én sokkal nagyobb mintából (>100) merített tapasztalataimat?

Figyelt kérdés
Például feltették már többször a kérdést, hogy a magas embereknek a péniszük is nagyobb-e. A válaszom (szinte egyedüliként) az volt, hogy igen, nagyobb. Le is pontoztak érte. Honnan tudnák jobban nálam, ha alig voltak másokkal?
2020. máj. 13. 18:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki kövér annak a hízás közben megy össze a cerkája? 😁😁😁😁
2020. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
190 magas vagyok 13 centis pénisszel. Akkor most ez hogyan van? Ja hogy a kérdezõ retard...
2020. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Már megint itt vagy te kis kötözködő!? Téged az internettől is el kellene tiltani!

Mi a fenét élvezel az ilyen topikokban? Mert ez más a sokadik, de az előzőben sem vállaltad fel. Sötétben, otthon a wc magányában egyedül megbújva kötözködsz. Nem a kérdéseidre akarsz választ, csak vitázol.

Húzz a rákba!

2020. máj. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%

Én is járok swingerbe, nudista strandon is láttam már rengeteg farkat (mereven is), semmi összefüggés nincs a magassággal.

Ez a kérdés inkább csak dicsekedés.

2020. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha olyanok válaszolnának, akik közvetlen közelről láttak álló farkakat, nem pedig olyanok, akik távolról, ki tudja mennyi szőr és zsír alatt láttak petyhüdt farkakat?
2020. máj. 14. 11:49
 26/30 A kérdező kommentje:

Meg aztán nem veszitek különösebben szemügyre más farkát. De még ha meg is nézitek, akkor se méritek a magasságához.

Ti is csak azért válaszoltok, hogy ellenkezhessetek, teljesen mindegy mit kérdezek.

2020. máj. 14. 11:58
 27/30 anonim ***** válasza:
89%
Prosti vagyok. Láttam már párszáz álló nemiszervet. Bizton állítom a méret nincs összefüggésben a magassággal.
2020. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem vagy prosti, csak ezzel próbálsz érvelni.
2020. máj. 14. 12:03
 29/30 anonim ***** válasza:
86%
De igen, még apád is befizetett nálam.
2020. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Látod, milyen bénán kamuzol. Ebből már mindenki tudni fogja, hogy nem vagy prosti.
2020. máj. 14. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!