Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire kockázatos elsõ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kockázatos elsõ randi alkalmával engedni, hogy a partner megkötözzön, esetleg szájpecket alkalmazzon?

Figyelt kérdés

Pár hete levelezünk, mén nem volt alkalmam személyesen is megismerni.

Azt mondja, nagyon izgatják az ilyen dolgok, de én kicsit félek ezektõl így ismeretlenül.

Amúgy sincs tapasztalatom ezen a téren.



2020. máj. 16. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd, ha te nem szeretnéd. Ha fontos vagy neki, megérti. Ha már maximálisan meg tudsz benne bízni, akkor mehet a pajzánkodás ;)
2020. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem az, én már vállaltam be :D

F

2020. máj. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Első randi. xD

Mi lesz a másodikon? Ezt még hova lehet majd fokozni?


Azt hittem első randi arra van, hogy megismerjük a másikat. Ha kipeckeli a szád, akkor biztosan nagyon tartalmas lesz. lmao

2020. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Emberfuggo

En pl mindig lesz*pom az elso "randin", talakan az embert ha szeretne

2020. máj. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

BDSM kedvelő vagyok és több kezdő sráccal is voltam.

Én mindenkinek azt mondom, hogy ha kell megadom a címem és adja meg egy barátjának aki tudja hogy hol van. Így nem kell félnie. Illetve én annak vagyok a híve, hogy taliról talira kell emelni a tétet, ha már van bizalom. Elsőre lehet egy light tali. Aztán szépen tovább és tovább. Izgalmasabb is így mint egyből a közepébe csapni.


Viszont ha már kétségeid vannak akkor NE MENJ BELE a taliba. Ugyanis így nem fogod élvezni. Én legalábbis így gondolom. Ha úgy van amúgy szívesen megismernélek.

2020. máj. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem se hagyd. Volt 1 ilyen talim még 8 éve. A srác visszaélt a szituval. Konkrétan bekötötte a szemem és úgy használt. Pontosabban használtak mert 99% hogy volt még valaki ott később bár tagadta, de akkor miért kötötte be a szemem??
2020. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

NA-GYON!!! Amióta szürke 50 meg a csapból is BDSM folyik sokan felcsaptak önkéntes domnak, de csak a frusztrációjukat akarják kiélni, a felszínét sem kapizsgálják a dolgoknak. Megnéznek pár videót, vesznek egy shopban pálcát és máris hatalmas domnak gondolják magukat.

Ha nincs elég rutinod, hogy kiszűrd a műdomokat akkor ne menj bele elsőre, mert vagy szerencséd lesz, vagy nem...

2020. máj. 16. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!