Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A karantén hozta elő a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karantén hozta elő a meleg vágyaim?

Figyelt kérdés
Mikor 16 éves voltam akkor volt az első fiús élményem. 2 hónapig napi rendszerességgel. Nem voltam nagyszám. Egy kis geek kinézetű srác voltam. A fiú a közelbe lakott és velemegyidős volt. Azóta eltelt sok év és most újra eszembe jutott, hogy jó volt. A karantén hozza ki ezt? Hisz 2 hónapja nem volt szex mert mindenki karanténban. (én is) Érdemes ezzel foglalkoznom? Megjegyzem a 2 hónap után sose jutott eszembe a dolog. Én vetettem véget neki mert jött egy lány az életembe.
2020. máj. 19. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a karantén hozta elő, hanem az ami 16 éves korodban is "előhozta", már akkor biszex voltál, ahogy most is az vagy, s az voltál az elmúlt x évben is csak addig lánnyal voltál.
2020. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerüen most csak volt idő gondolkodni :) és vágysz rá, hajrá keressd meg ;)
2020. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem akarnám vele. Ha csinálnám újra akkor csak vmi idegen fiúval. Titokban. Bár anno se értettem neki miért jó, hogy csak ő kielégít és nem vár semmit. És kétlem, hogy ilyen feltételekkel találnék valakit.

Titokban, egyoldalúan, rendszeresen...

2020. máj. 19. 12:43
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fiúval olyan élményem volt, hogy aláztam. Úgy volt szex is. Ez volt 6 éve. Egy domina csaj kért meg rá mert erre vágyott a kissrác és gondoltam miért ne próbáljam ki max otthagyom ha nem akarom. Aztán most karantén alatt eszembe jutott egyszer ahogy könnyezik mikor mélytorkozott. Pedig nem izgat sráccal de eldöntöttem, hogy mégis kipróbálom majd újra ha találok. Szóval a karantén szerintem sokunkra hat. Viszont hogy mitől az kérdés. Talán mert ráértünk.
2020. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem, ha ez már régebben is benned volt, és meg is élted, akkor egyértelműen biszex vagy.


Én szívesen kényeztetek egyoldalúan.

2020. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy

Fogadd el, de minek a címke

Élvezd amit csinálsz, és biztos találsz aki egyoldalúan számodra, de ő annak fog örülni hogy csak leszophat, és te tovább álsz - még szerelmesek is lesznek beléd mert nem foglalkozol tovább velük.

Ez így van!!!

2020. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hülye karantén duma már bocsánat? Sokan kérdezték már. Ha 2 hónapig nem szexel valaki, attól még nem lesz bi..
2020. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Az ortodox egyház szerint, a meleg vágyaid hozták elő a karantént :D
2020. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kijárási korlátozás van/volt...aki meg beteg és valódi karanténban van, annak jobbulást 🤯
2020. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!