Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi fiúk, voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi fiúk, voltatok már együtt házas pasival, ha még nem, akkor lennétek? Házas bi pasik, ti hogy vélekedtek?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok házas, a kérdés nem felhívás semmilyen értelemben, csak a puszta kíváncsiság.

2020. máj. 20. 11:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8/ Ez nagyon szimpatikus, hogy elmondtad a családodnak és nem titkolóztál. Megkérdezhetem, hogy a feleséged hogyan fogadta? A félrelépést megengedte? A gyerekek milyen idősek voltak, amikor elmondtad?
2020. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%
Szexelnék házas férfival, ha bejön és ha full aktív :) 25f
2020. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 -remete- ***** válasza:
54%
Feleségem nem hitte el sokat kellett mondogatnom mire elhitte. De annyira nem erdekli annyit kért ne tudjon róla mikor lépek félre. Plusz tudom magamról nem tudok fiuval szerelmbe esni így az érzelmi megcsalás szóba se tud jönni. Csajjal sose tudnám megcsalni a párom. A gyerekek kb kinevettek. Mára már le se szarják. :)) annyi előnye lett ha ilyesmit tvben vagy élőbe látnak megse jegyzik nincs olyan hogy fúúú meg dögöljön meg mert a saját neme vonza. Az iskolájukban nem tudom hogy mesélték mivel onnan jött jelzés felém. Ha jön azt is fogom kezelni a helyén.
2020. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Köszi a válaszod. Szerintem szerencsés vagy, hogy ilyen jól fogadták.:)
2020. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam. Egy házas pasi rendszeresen dugott, amíg a felesége terhes volt.
2020. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bandi1398 ***** válasza:
Én még nem voltam, de nagyon szívesen kipróbálnám egy házas aktív férfival.
2020. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!