Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Nyilvános wc-ben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nyilvános wc-ben a piszoárt használjátok vagy a fülkét? Volt már olyan, hogy oldalra pillantotok?

Figyelt kérdés
Sok helyen nincs elválasztó sem és akit érdekel másnak milyen az oda néz, mással történt már ilyen? Életkort is írhattok meg, hogy kinek láttátok ott :D 20/F

2020. máj. 21. 14:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudnám, hogy egy nyilvános WC-ben ki áll mellettem? :D


Egyébként van hogy oldalra pillantok, de nem azért megyek oda hogy kukkoljak.

2020. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan úgy, mint az előttem válaszoló: nem kukkolni megyek, de megesik, hogy oldalra nézek. (Mindig a piszoárt használom.)
2020. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Mindig a piszoárt használom és volt olyan hogy oda pillantottam a mellettem lévő farkára.

Ha közvetlen melléd áll valaki akkor úgysem zavarja,inkább érdekli őt is a tied azt vettem észre.Csak nyilván nem csinálja senki látványosan mert fél a reakciótól. 29

2020. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha van rá lehetőség akkor fülke, piszoárt csak akkor ha a fülke foglalt vagy épp nagyon sietek.


Nem nézek oldalra, kicsit stresszel is ha más áll be mellém :D

2020. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Én könnyíteni járok oda, nem nézelődők. De a minap olyan látványosan verte valaki, hogy nem lehetett nem észrevenni :D
2020. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Fülke. Mindig. Nem vagyok kíváncsi máséra és zavar, ha néznek. 35
2020. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Mindig fülkét használok, nem érdekel a lankadt farok, amivel épp pisilnek :) Csak az álló farok érdekel :) 25f
2020. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%
Általában a fülkét szoktam
2020. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem szoktam nezelodni, de ezutan fogok!

Par honapja lattam egy rejtett kameras felvetelt, egymas mellet pisilt ket pasi pisoarba, egyik elkezdte nezegetni a masik farkat, a masik zavarba jott, de latszott, hogy tetszik neki, aztan a nezegetos rabukott es szopni kezdte. Egy szot sem szoltak. Mikor jott valaki abba hagytak, aztan mar a pasi tartotta oda a farkat, hogy szopja tovabb. Ez ment par percig, elvezesig, aztan mintha csak pisiles lett volna, slicc fel es mindenki ment a dolgara, egy szolt sem szoltak egymashoz. Marhara felizgatott a video, bele kepzeltem magam a helyzetbe.

2020. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
9-es remélem tisztában vagy vele, hogy az ilyen rejtett kamerás felvételek többsége megrendezett?
2020. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!