Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti mennyire használját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mennyire használjátok ismerkedésre az oldalt? Mennyire tartjátok erre alkalmasnak?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem ez az alap funkciója és most próbáltak újítani, de egy hibrid szar lett belőle. Egyébként bőven elég meleg társkereső van erre a célra.
2020. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az én véleményem az, hogy nem használható ismerkedésre, de amúgy a kifejezetten erre való meleg társkeresők sem jók szerintem :(
2020. máj. 22. 08:41
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem alkalmas erre az oldal de szinte mindenki arra használja ebben a kategóriában. Leginkább azért mert névtelen, arctalan, visszakövethetetlen ezért azt mondasz magadról amit akarsz és akkor lépsz le amikor akarsz. Nyom nélkül.
2020. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Másik társkereső oldalak is tele vannak kamukkal. Itt meg szinte már csak azok vannak. Névtelen, arctalan emberek jót szórakoznak csak.

Szóval a kérdésedre a válasz : semennyire!

2020. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire, ez itt szenny, de erről nem az oldal tehet. Itt tényleg csak kamusok vannak, úgyhogy inkább már vissza sem írok. Vagy pedig csak olyanok vannak, akik itt sírnak, hogy nem találnak párt. Ez a kérdés sem jó kategóriában van szerintem, attól, hogy "hibrid szar" szintén nem az oldal tehet, hogy ide irkálják ki az olyan kérdéseket, amikre csak privátot várnak és közben csak kamuznak egymásnak.:D Amilyen "mocskos" kérdéseket feltesznek itt a melegek társkeresési célból, nem hiszem, hogy a társkeresés rovatba sokáig tűrnék, hacsak nem alakítanának ki ott is külön homo kategóriát.
2020. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Vannak itt is értelmes emberek. No, nem azokra gondolok, akik kérés nélkül küldik a szőrős ánuszukról a képet, és nem is arról, akik megsértődnek egy üzenettől. Értelmesebb embereket találni itt, mint Romeón.
2020. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Én idősebb férfiként talàltam már itt fiatal srácot.
2020. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Na, azért sikerült már az oldalról "mélyebben" megismernem fiatal srácot, kanos MILF-et, és idősebb pasi után ácsingózó tinicsajt. ;)
2020. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz, hogy minden, itt ismerkedni szándékozó kamu... Én is idősként már felvettem a kapcsolatot fiatalabbakkal, itt is lehet normális kapcsolatot kialakítani... Megvan a szűrés lehetőségének módja... 8-10 levél után feltételezhető a szándék...
2020. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

8-10 levél után? Persze ha már a következőre sem válaszol, csak majd egy fél év után, amikor rájön, hogy őt is ugyanúgy átverik, akkor meg csodálkozik, ha megírom, hogy bocs eddig ugyan miért nem írtál, köszi!

Persze kivétel lehet éppen, de nagyon ritka.

2020. máj. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!