Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik az hogy nyálkásodik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy nyálkásodik a végbél?

Figyelt kérdés

Én dildóval próbálkoztam beöntés után, de sárga nyálka majd fos is jött a végén.

Pedig kétszer fél liter vízzel, másodikra tiszta jött és mégis.


2020. máj. 22. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Attól még mert kimostad a segged az anyagcseréd nem állt le. az szar volt.
2020. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
fhújbzdmg...
2020. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lehetett a probléma, hogy túl sok volt a víz, így túlhaladt benned. Szerintem ilyen két deci elég egyszerre, én 10-szer megismétlem, még sohase volt probléma. Ilyen nyálkásodást én is tapasztaltam, de ilyen fehér, átlátszó és egyáltalán nincs kellemetlen illata.
2020. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

20 centi bél kimosásához sok a 2,5 liter víz. 8 méteréhez kevés. Próbáld valahol a kettő között:D


De óriási szerencsédre az csak híg fos volt (aminek a kimosása amúgy abszolút nem egészséges). Ha tényleg nyálka lett volna, az bélgyulladást jelentene, és ha azod van, nemigazán van már kedved a végbeledhez nyúlni:S

2020. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Jól van gyerekek, és akkor én vagyok a homofób:D
2020. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
4-es, a "kétszer fél" az nem "2,5", számolj utána! :-D
2020. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6os, jah XD sry, benéztem, de a tartalmon nem változtat:D
2020. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
🤢🤢🤮🤮🤮🤮
2020. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szaga nem volt,de így nem merek senkivel se passzívkodni ha ilyen van.

2 deci víz? A kétszer fél liter se tisztította ki, illetve ha a találka és tisztítás között órák telnek el... áhh inkább nem.

2020. máj. 24. 12:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tudod mi tisztítja ki tényleg a belet? Orvosi hashajtó 5 liter vízzel, szilárd táplálék nélkül. Előtte 3 napja rostmentes diéta. Béltükrözésre ez kellett:D


8-9 méter hosszú beled van. Akármenyni vizet tötlesz bele alulról, képtelenség kitisztíttani. És ha meg is teszed, jól kibszol magaddal, mert tönkrevágod a bélműködésed (szükség van ott a bélsárra, hogy az emésztőbaktériumok rendesen üzemeljenek).


Szóval ne akard teljesen kimosni. Ez egy végbél, amin alapjáraton szar közlekedik. Ne akard sterilizálni.


Egyébként én ha seggbedildóztam magam, eszembe se jutott beöntögetni meg ilyenek. És ha nem lesz steril a gumi? Kit érdekel, nem óhajtottam amúgy se lenyalni:D

És szerintem az análszexre ugyanez vonatkozik. Aki beteszi a farkát valaki végbelébe, számítson rá, hogy nem lesz tökéletesen tiszta. Többek között ezért kell gumit húzni.

Persze, kívülről alaposan mosakodjon meg az ember, a betyárkörte nem menő:D

2020. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!