Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hogy találhatnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy találhatnék meg valakit, akivel dumáltam régen?

Figyelt kérdés
Van róla arc képem is. Esetleg regeljek vele rómeóra hátha vki ismeri?

2020. máj. 23. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne regisztrálj be más arcképével. Ha megszakadt a kaocsolat, akkor annak oka van. Gondolom nem akar veled kapcsolatot tartani.
2020. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dehogy. Egyszerűen törölte a címem a freemail és nekem se volt meg a címe. Ennyi. Szóval bármi ötlet jöhet.
2020. máj. 23. 15:56
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vállalta fel ne tedd ki a képét. Amúgy ha igen akkor beleférhet.
2020. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg google keresés kép alapján?

Ha fent van máshol is a képe, akár fb-n vagy máshol akkor kidobja a kereső.

2020. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Más képével visszaélni büntetendő, csak szólok. Szóval ne tedd ki, főleg hogy sokan nem olvasnák el a profilban leírtakat. Továbbá ha egy ismerőse ráakad, akkor lehet balhé lenne belőle hogyha a tudtára adná a keresett személynek, hogy kipakoltad a képét.


A google képkereső nagyon kevés esetben mutatja azt amit keresel. Hasonló képeket fog felhozni, de azért egy próbát megér.

2020. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben vagyok, csak nekem a keresztneve van meg az illetőnek, nem a fényképe.
2020. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet heteró társkeresőre tenném pl :P
2020. máj. 23. 18:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tudod a nevét? Azzal Facebookon elég jól lehet keresni, vagy ha jól tudom van speciálisabb kereső is (pl. várost lehet beállítani, munkahelyet/iskolát). Aztán a profilok között lehet keresni az ismerős képet.
2020. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
esetleg név? vagy hovavalosi? stb hol ismerkedtetek?
2020. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is facebookon keresd név, település, suli, munkahely alapján
2020. máj. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!