Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kifejezetten "meleg Barátokat"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter 26 kérdése:

Kifejezetten "meleg Barátokat" hol sikerült találnotok, hisz a heterokkal nem szívesen beszélem meg a szexuális dolgaimat!?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted egy hetero nem lehetne életre szóló barátod?
2020. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pl egy hetero pasi a legjobb barátom. Kibeszélünk mindent, főleg a szexet. Amit keresel az nem szexualitás függő, inkább ember függő. Plusz ők is tudnak jó tanácsokat adni.
2020. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a Planetrómeón ismertem meg a legjobb barátom, ennek már 5 éve.

Manapság már nem lehet baráti kapcsolatot összehozni.

2020. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én meleg vagyok ,de nem gondolom hogy csak melegekkel lehet barátkozni melegként.Az tény hogy sokszor nekem is hiányzik egy meleg barát...de még nem tudtam ilyen kapcsolatot kialakítani.
2020. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En szivesen baratkoznek melegekkel, aki kivancsi erre-arra
2020. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a hobbimon és munkámon keresztül is ismertem meg ilyen meleg barátokat.
2020. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem barátkozom melegekkel, mert általában valamelyik fél többet akar a másiktól, a pletykálkodásról és a hasonló dolgokról már nem is beszélve. A féltékenykedésről már nek is beszélve. Nekem voltak barátaim, egy ideig én is meleg barátokra vágytam, így több baráti körben is voltam, és hát undorító így visszagondolva amit a melegek az állítólagos barátaikkal művelnek.

Hetero barátaim vannak, és a lényegi részt ők is ugyanúgy meghallgatják és segítenek.

2020. máj. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, nekem is vannak hetero barátaim, de mondjuk nem szívesen osztom meg vele hogy hol és mikor dugtak meg illetve ha netalántán meleg discoba vagy szaunába akarok menni vagy ilyesmi akkor nem hiszem hogy azt mondaná hogy gyerünk.
2020. máj. 24. 07:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én haverom mindig eljön velem mikor melegbár a cél :D tetszik neki a figyelem, hogy nem ő teper hanem neki udvarolnak :D mint mondtam, ember függő. De gondolom az egyértelmű, hogy nincs kifejezett app vagy hely ahol meleg barátokat szerzel.. a barátság egyszercsak jön.
2020. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg meleg barátot tartani, annak csak sírás lehet a vége...tapasztalat.
2020. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!