Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vidéki fiúként hogyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vidéki fiúként hogyan, és hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sokszor gondoltam már arra,hogy célszerűbb lenne a távkapcsolat.

2020. máj. 24. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

szia

teljesen jószándékkal én is azt tanácsolnám, mert sajnos vidéken mindent tudnak rólad, és csak a pletyka lenne belőle. Persze, van az a jellem, aki pont leszarja hogy ki mit mondd, viszont gondolom hogy neked mivel más is vagy egy kicsit, ezért ez nem megy a legjobban. A saját érdekedben én városi kapcsolatot tanácsolnék neked, ott nem kéne az emberek elitélésétől tartani, és kb. senkit sem érdekel hogy pont különböző vagy. Mindamellett hogy sok ilyen meleg hely is van, ahol könyebb a pár találás.

2020. máj. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

A távkapcsolat nem kapcsolat.

Az egy virtuális utópia.

2020. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is vidéki vagyok, de nem keresek távkapcsolatot. Elég nagy a város, hogy pont lekaksizzam ki mit gondol.
2020. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
A távkapcsolatot hogy szeretnéd évekig fenntartani? Soha nem láttam értelmét. Ha kellene akkor nem tudsz vele lenni, csak előre megtervezett napokon találkoztok, ott van az állandó hiányérzet, na meg hosszú távon mit akarsz ezzel a kapcsolattal? Te eléd a saját életed valójában ugyanúgy mintha szingli lennéo mert általában a távkapcsolatban jobb esetben minden hétvégén találkoznak az emberek, akkor van szex de kb ennyivel több az életed. Ezt egy barátság extrákkal is tudja nyújtani.
2020. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
vidékiként? pajtában , a kultúrba' , a tehenészfiúk is helyesek, a szénabogya mögött is találni párat.
2020. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!