Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi adott nektek erőt,mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter 26 kérdése:

Mi adott nektek erőt,mikor azt éreztétek,hogy abbahagyod a pasizást,mert sosem fogsz értelmes aktívat találni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 30. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve így vagyok.. semmi nem adott eddig erőt ahhoz, hogy túllendüljek ezen az állapotomon.:D Egyedül egy srác lendíthetne ezen túl, de ez nem burkolt felhívás arra, hogy írjon bárki privit, mert amúgy nem igazán akarok interneten ismerkedni.
2020. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Én értelmes, intelligens aktív vagyok, egyedül annyi a bajom szerelmi-szexuális téren, hogy nem tudok megmaradni egy srác seggénél. (Bár én ezt nem élem meg problémaként.)
2020. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És akkor hol ismerkednél elsőkörben,ha nem neten? Azért annyira nem vagyok tapasztalt,főleg hogy meleg vagyok és nem hetero.
2020. máj. 30. 22:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaa mindenkire értettem, nem csak rád😂

Hát én próbáltam a netes dolgokat, de nem is találkoztam megfelelő emberekkel és számomra nagyon stresszes ez az egész (tart annyira szépnek, mint a képen vagyok? Vajon kamu profil? Működik élőben is majd a dolog vele?).:D Ahhoz képest, hogy én egy eléggé nyitott ember vagyok, nekem a neten való ismerkedés nem igazán jön be.. Élőben pedig nagyon sok lehetőség van ismerkedni, szinte bármilyen helyzetből ki lehet hozni..:D Nekem inkább az emberekkel van bajom amúgy és nem a megismerkedés módjával.. nem találok senkit, akihez vonzódnék:/

2020. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom nem a pasizás köré építeni az életem és ez segít. Nem az a célom, hogy találjak egy normális aktívot, hanem az, hogy egyedül is teljesnek és boldognak érezzem magam. Kicsit nehéz megfogalmaznom, de nem attól akarok kiteljesedni, hogy valaki velem van, mert szerintem úgy csak eltorzulna a személyiségem és inkább lenne egy parazita kapcsolat, amiben teljes mértékben a másiktól függ az, hogy jól érzem magam.

Na szóval visszatérve az eredeti kérdésre: ez a felfogás segít(ett).

2020. máj. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval nagyon egyetértek. Nem feltétlen kell másik ember, hogy kiteljesedj, egyedül a legjobb és hogy nem függsz senkitől.
2020. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én megértem, viszont én úgy érzem,hogy nekem szükségem van egy másik emberre,akivel megértem magam és jó vele...
2020. máj. 31. 00:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd találsz valakit és akkor majd megtanulod értékelni az egyedüllétet is:)
2020. máj. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok munka egy jól működő párkapcsolat.Első időben nem is derul ki minden,ami fontos lenne.Lakva lehet jól megismerni valakit,nem akkor ha csak naponta egy -két órát vagy vele.

De egyuttéléshez idő kell,ma pedig mindenki turelmetlen,azonnal akar mindent.Más téren is,nemcsak kapcsolat terén.

Három kapcsolatom volt,több évesek.De már azt mondom, egy pár, egy társ nem "létszukséglet", nem szabad attól fuggővé tenni az életed, a boldogságod,hogy van -e valakid.Nézz körbe, mennyi rossz,altruista, képmutató vagy érdekkapcsolat van.

Nemcsak a melegeknél persze.

Még annyit, hogy általában akkor jön, akire várunk,ha már lemondunk róla, vagy ha már nem érdekel,mert magadban is jól elvagy.

Görcsösség, akarás nem vezet semmire.Max beleugrasz egy kényszerbe, hogy ne legyél egyedul.És akkor rájössz,hogy még egyedul is jobb volt.


Fel a fejjel !

2020. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez elhatározás volt, mivel elegem lett az egész keresési-ismerkedési tortúrából, meg persze a meleg világból úgy általánosságban. 10 éve léptem ki ebből a körből, és az alatt egyszer voltam együtt egy sráccal. Sok minden más van, ami lefoglal és amitől jól érzem magam.
2020. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!