Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet látni egy pasin hogy ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet látni egy pasin hogy ő a saját neméhez vonzódik? Értelmes válaszokat kerek és nem nem meg kövezni.

Figyelt kérdés

Pl: rendezett külso, szemoldoke mindig ápolt, tökéletes ruházat , fehernemuk és egyéb kiegészítőkre mindig odafigyel szó ... látszik rajta hogy sok időt és pénzt áldoz magára vagyis a külsőre.

Köszönöm.


2019. ápr. 17. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Egy valamennyire igényes férfinek adnia kell magára, rendezett ruházat, idő és pénz áldozva a külsőre, így ez még nem egy meleg férfi ismertetője.


Nyilván a mozdulatain, beszédstílusán és egyéb viselkedés és/vagy öltözetbeli vonásáról meg lehet állapítani, de le merem fogadni, hogy akik mellett elmész melegek, 99%-ban teljesen hétköznapi, hetero kinézetű férfiak.

2019. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Hát ami csak tisztán vizuális információ az a meleg márkák jelenléte. Villamoson volt már hogy találtam egy meleg srácot mert a sapkája márkája feltűnt (nasty pig volt).
2019. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Amit leírtál az inkább egy metroszexuális férfi leírása (aminek ugye nincs közvetlenül köze a szexuális orientációhoz).


Szerintem ebben a kérdésben is nagyon sokfélék vagyunk. Van akin látható van akiről senki sem mondaná meg. Vannak árulkodó gesztusok, jellemzők de ez sem minden esetben garancia arra, hogy az illető meleg/biszex.

Az egyetlen 100%-ig biztos "jel" az, amikor az illető maga vallja meg, hogy a saját neméhez (is) vonzódik.

2019. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az utolsoval. Rolam nem szoktak tudni megmondani, es pl. nagyon sok csaj szokott beprobalkozni nalam. De vannak akikrol kilometerkol latszik. Alkat/szemelyiseg/stilus/szocializalodas kerdese.
2019. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igényes külső, a tiszta és esztétikus megjelenés, az ápolt arc és szemöldök csak a melegek kiváltsága? Ez az igazi posztmodern gondolkodás. Áh, de szeretem. Tudom, Magyarországon a zsíros és pattanásos bőr, a vasalatlan póló, koszos melegítőnadrág, rendezetlen arcszőrzet a férfiak igazi férfiassága. Sőt, mi több, aki nem úgy néz ki, mint egy Homo neanderthalensis, az nem is igazán férfi, az csak egy mocskos kis b*zi. Förtelmes ez a mentalitás.
2019. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) mindenkinek.
2019. ápr. 17. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy haverom - hetero -, aki szegény folyton megtéveszti az összes gayradart és rendszeresen próbálkoznak be nála férfiak. A tekintetében van valami melegekre emlékeztető, mellette olyan feneke van, amit minden passziv srác megirigyelne. De elmondása szerint hetero, meg szerintem is az, hiszen már évek óta comming outoltam neki és nem látom jelét sem, hogy tetszenének neki férfiak, pedig velem közvetlenül megdumálhatná erről.

A mondanivalóm lényege, hogy tutira senkiről sem mondható meg. Szerintem létezik gayradar, de mindig van, akiről nem tudnád megmondani, meg olyan is, akiről azt gondolod, pedig nem az. Az a biztos, ha ő maga bevallja neked.

2019. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A normális kinézetű/viselkedésű melegeken nem venni észre hogy melegek. S a melegek nagy része pont ilyen. Mivel titkolják, így értelemszerűen odafigyelnek arra, hogy ne látszódjon semmi rajtuk.


Az pedig, hogy a külsővel sokat foglalkoznak, nemcsak meleg sajátosság. Ma már sajnos sok heteró pasi is szedi a szemöldökét stb, de a melegek között talán nagyobb százalékban vannak jelen ilyen emberek.

2019. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet ilyenre adni.

Egyik haverom hetero, de ő télen mindig gyantázza a lábát, mert ha farkmert visel, akkor kikopik a szőre foltokban és az szerinte nyáron csúnyán néz ki. (na ha őt meglátnád uszodában biztos ez alapján azt gondolnád meleg).

De van olyan kollégám is, aki annyira feminim, hogy szinte mindenki azt hiszi róla, hogy meleg, pedig van barátnője is, és ő is ott dolgozik.


De ismerek olyan melegeket is, akik heterósabbak / férfiasabbak, mint a hetero egyedek.


Szóval erre nem lehet adni.

2019. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!