Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen fajta anális orgazmusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta anális orgazmusokat éltél meg, és hogyan, mit éreztél?

Figyelt kérdés

Tisztelt homoszexuális embertársaim! Én egy hetero férfi vagyok, és érdekel a tapasztalatotok. Volt már nővel olyan kapcsolatom, mely során izgatta a végbéltájékomat és mint tudjuk, sok nő szintén élvezi ezt. Ezért érdekel az anális orgazmus kérdése, és feltételezem, hogy homoszexuálisok között sokkal többen tudnának felvilágosítást adni erről nekem, mint heterók közül.


A kérdésem konkrétan az, hogy milyen fajta anális orgazmusfajták léteznek? A prosztata ingerléséről sokat írnak, beszélnek. Na de mely testtájak okoznak orgazmust olyan esetekben, amikor a végbélnyílás van ingerelve, illetve végbélbe hatolás / ujjazás?


Csak olyan fajta létezik anális ingerlésre, hogy a pénisz ejakulál? (Illetve nőneműek anális ingerlésére pulzál a vagina és ennyi?)

Vagy pedig másfajták is léteznek, anális ingerlésre?


ÉS főleg az utóbbira vagyok kíváncsi, tehát amikor egy férfi nem ejakulál az anális ingerléstől, hanem valami egészen más. Ahogy pl a nőknek van csikló orgazmusa, de van hüvelyi orgazmusa is egyes nőknek. Azaz létezik vajon olyan orgazmus, hogy pulzál a vastagbél, vagy csak a prosztata, és a pénisznél semmi inger nincs? Vagy valami egészen más testtájon?


Tehát nem elsősorban az ingerlés módjára vonatkozik a kérdésem, hanem végbél ingerlés esetén az orgazmus testtájaira kérdezek rá. Hol és hogyan következhet be orgazmus a nemi szerveken kívül? (Főleg anális behatolás esetére értve hol tud pulzálni elélvezéskor a nemi szerveken kívül?)


Tehát arra lyukadnék ki, hogy olyan orgazmust is meg lehet-e élni, amely nem a nemi szerven következik be? Valamint hogy hol jön létre élvezet, anális behatoláskor, jó esetben és mely testtájon élvez el az ember, jó esetben?


Főleg személyes tapasztalataitok érdekelnek (akár kellemetlen, félresikerült, akár orgazmikus tapasztalat), és heterók, biszexek is válaszolhatnak. Köszi.



2020. jún. 1. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex pasi vagyok. Nagyon izgat ha orálisan vagy kézzel izgatják az ánuszom. Fokozatosan izgatva akár 3 - 4 újj is behelyezhető. Elmondhatatlan izgalmat lehet így átélni, ahogy érzed a feszítő, ingerlő érzést. De ha közben hozzáérek a péniszemhez, akkor nagyon hamar hatalmasat lövök. Pénisz még nem volt a hátsómban, tehát azt nem tudom milyen érzés.
2020. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottad tapasztalatod! Egyébként főleg az orgazmusok módjai, testtájai érdekelnek, de ez is hasznos infó, amit írtál, köszönöm!


Egy kapcsolódó kérdésem is van: elég análszex / ujjazás előtt egy jót kaksizni, vagy (szimpla végbeles) beöntés is kell?

2020. jún. 1. 19:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a popsi ingerlése nevezhető-e orgazmusnak, de az is tud pulzálni, ha megedzik. (closeup)
2020. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

igen, kakálni kell előtte, aztán ki is mosni, zuhany alatt felnyúlsz az elég, nem kell full beöntés.

illetve használj kotont/kesztyűt mert még így is lehet némi maradék, pláne ha jó sok a síkosító és az kimossa. Sokkal egyszerűbb utána lehúzni és kukázni a használt cuccost mint pardon my french, vakarni a kulánót a körmöd alól.

2020. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az anális orgazmus fajtáiról van valakinek tapasztalata? Legalább egyféléről?
2020. jún. 4. 23:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én passziv vagyok, anális szexnél a legfontosabb a higiénia, ezért szükséges az anál mosás, beőntés. Így nem történik baleset, nem kerül elő semmi cucc a szex során. 1-2 ezer forintért lehet venni a zuhany csőre szerelhető anál mosót, ezzel tökéletessen tiszta lessz a popsi. Legalább ilyen fontos a síkosítás is. Nekem eddig még csak a prosztatámat ért ingerlés hatására volt orgazmusom, akár úgy is hogy a saját péniszemhez hozzá sem kellett érni, de volt olyan is amikor, még merevedés sem kellett hozzá. Az hogyha az ànuszomat simogatják, nyalják vagy esetleg ujjaznak nagyon jó érzés, de orgazmust nem okoz. Prosztata orgazmuskor elkezdek homályos látni, megremeg a testem, lüktet a péniszem, és van amikor spriccelek, de van olyan is hogy csak kicsúrog a sperma a farkamból. Sajnos ezt az érzést nem lehet leírni, át kell élni. Az igazi pénisztől átélt orgazmust össze sem lehet hasonlítani a segédeszköz okozta örömmel. Nyilván mivel te heteró vagy max a segédeszköz marad.
2020. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a kérdésre nem látok választ.

Meleg vagyok, eddig főként passzív szerepben voltam.

Ahogy előttem már többen is leírták úgy lehetséges orgazmust átélni, hogy közben izgatják a végbeled/prosztatádat. De olyan értelemben több fajta orgazmusa a férfiaknak nincs, mint a nőknek - legalábbis én még soha nem éltem át, illetve nem is hallottam róla, hogy ejakulálás nélkül elélvezzünk análisan. Ha egy férfi eljut a csúcsra, akkor ígyis úgyis elől jön aminek jönnie kell :D Olyat éltem már át, és olvastam is róla, hogy valaki a mellbimbó hosszas izgatásától élvezett el, de itt sem a mellbimbóban okozott orgazmust az izgatás, hanem a szokott módon megtörténtek a lövellések...

2020. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
bisex vagyok es nekem attól is volt már orgazmusom hogy a végbélnyílást nyalogatta izgatta a partnerem .igaz közbe volt enyhe pénisz izgatás is. Nem spircceltem de az orgazmusom jóval tovább tartott és mélyebb érzés volt. Olyan érzéki bizsergést akkor se éreztem ha a prosztatám ingerelték.
2020. jún. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 fajta orgazmust különböztetnék meg.

A kéz nélküli anális orgazmust és amikor kézzel rásegítek a farkamnál.

A kéz nélküli nagyon jó, érzem a fenekemben is és a farkamban is egyszerre, utána nem kell szünet, tudom folytatni.

Amikor kézzel rásegítek az más érzésre, de az is nagyon intenzív.

22/F/bi

2020. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Mivel kiemeltem a kérdést, már a kiinduló kérdésemre is kaptam több érdembeli választ, persze mindenkit felpontoztam, az első válaszolókat is, mert azok is hasznosak. :) Írhattok még, aki úgy érzi.


Különösen a pénisztől, prosztatától és kilövelléstől mentes férfi orgazmuson gondolkodtam, hogy vajon hogyan élik meg, és valaki azt írta, hogy volt már ilyenje. Szeretek ejakulálni, szó se róla, viszont érdekel a férfiorgazmus több válfaja is.


Anális ujjazásról is érdekelne mind több infó, persze nők ingerléséről is, de épp így nekem mint férfinak is. Köszönöm még egyszer az eddigieket is, és előre is a többi infót.

2020. jún. 6. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!