Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen fajta anális orgazmusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta anális orgazmusokat éltél meg, és hogyan, mit éreztél?

Figyelt kérdés

Tisztelt homoszexuális embertársaim! Én egy hetero férfi vagyok, és érdekel a tapasztalatotok. Volt már nővel olyan kapcsolatom, mely során izgatta a végbéltájékomat és mint tudjuk, sok nő szintén élvezi ezt. Ezért érdekel az anális orgazmus kérdése, és feltételezem, hogy homoszexuálisok között sokkal többen tudnának felvilágosítást adni erről nekem, mint heterók közül.


A kérdésem konkrétan az, hogy milyen fajta anális orgazmusfajták léteznek? A prosztata ingerléséről sokat írnak, beszélnek. Na de mely testtájak okoznak orgazmust olyan esetekben, amikor a végbélnyílás van ingerelve, illetve végbélbe hatolás / ujjazás?


Csak olyan fajta létezik anális ingerlésre, hogy a pénisz ejakulál? (Illetve nőneműek anális ingerlésére pulzál a vagina és ennyi?)

Vagy pedig másfajták is léteznek, anális ingerlésre?


ÉS főleg az utóbbira vagyok kíváncsi, tehát amikor egy férfi nem ejakulál az anális ingerléstől, hanem valami egészen más. Ahogy pl a nőknek van csikló orgazmusa, de van hüvelyi orgazmusa is egyes nőknek. Azaz létezik vajon olyan orgazmus, hogy pulzál a vastagbél, vagy csak a prosztata, és a pénisznél semmi inger nincs? Vagy valami egészen más testtájon?


Tehát nem elsősorban az ingerlés módjára vonatkozik a kérdésem, hanem végbél ingerlés esetén az orgazmus testtájaira kérdezek rá. Hol és hogyan következhet be orgazmus a nemi szerveken kívül? (Főleg anális behatolás esetére értve hol tud pulzálni elélvezéskor a nemi szerveken kívül?)


Tehát arra lyukadnék ki, hogy olyan orgazmust is meg lehet-e élni, amely nem a nemi szerven következik be? Valamint hogy hol jön létre élvezet, anális behatoláskor, jó esetben és mely testtájon élvez el az ember, jó esetben?


Főleg személyes tapasztalataitok érdekelnek (akár kellemetlen, félresikerült, akár orgazmikus tapasztalat), és heterók, biszexek is válaszolhatnak. Köszi.



2020. jún. 1. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez jó érzést vált ki belőled, akkor az már olyan, mint az orgazmus, nem tudom ez nevezhető-e annak. Szerintem az anális izgatás jobb, mint a pénisz izgatása. Neked mi volt ott nővel? Mit csinált a csaj?
2020. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

A csaj, annak idején sajnos nem sokat, mert kevés időnk volt, csak ruhán át történt. De épp ez a pláne: annak ellenére, hogy indirekt volt, a csupasz bőrfelületemhez se ért, mégis óriási gyönyört okozott, azonnal. Sajnos ővele akkoriban nem volt időnk nekivetkőzni, meg levelezést követően először láttuk egymást, és nem akart(unk) rögtön meztelenkedni. Azért is meglepett a gyönyört, mert nyilván ruhán át behatolásra sincs mód, és pusztán ennyitől nagyon élveztem. Aztán hamar elváltak vele útjaink, többé nem láttam, mert valami beszédtémán összevesztünk akkoriban.


Konkrétan a végbélnyílásomat simogatta, hátulról. Én hiába csinálom magamnak, szinte alig érzek valamit. Nem tudom, hogy ez vajon a női kéz varázsa-e, vagy más az oka, de nagyon jó volt. Ezen kívül nyitott volnék behatolásra is, akár ha egy nő segédeszközzel tenné, valamint az ujjazás is érdekel. Ugyanis azok után , amit ő tett, izgat a végbéltáji és a végbeles élvezés is, holott már akkoriban rég nem voltam szűz, imádok ejakulálni is, imádom a szokásos hüvelyes behatolást (nőkről lévén szó). De miért vetném meg a többi fajta élvezetet... :)


Orgazmusig nem juttatott a csaj. Hát még az milyen lehet. Folyamatos élvezetet okozott, amíg simogatta ruhán én a végbéltájékom.

2020. jún. 6. 19:25
 13/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ruhán át a végbéltájékomat.
2020. jún. 6. 19:27
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik szerencsés vagy, mert érzékeny ott neked és úgy látom fétised is.:) Csak kíváncsiság, milyen feneked van?
2020. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves előző, nem gondolom, hogy fétisem, de semmi baj, hogy írtad, legalább együtt gondolkodunk. :)

Milyen a fenekem? Heteroként mit válaszoljak erre? :D A formája érdekel? Csak nem udvarolni akarsz? :D

2020. jún. 6. 20:56
 16/19 A kérdező kommentje:
Egyébként kétélű a dolog szerintem, mert fogalmam sincs, hogy érzékeny-e. Hiszen ha én simogatom a végbéltájamat, szinte semmit nem érzek, de amikor a lány tette ruhán át, az mennyei volt. :)
2020. jún. 6. 20:58
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok udvarolni, senkinek nem udvarolok.:D Csak kíváncsi voltam, mivel szereted részletezni pl kisebb, kerekebb izmos, vagy nagyobb..:D Szerintem kérd meg nőtől, hogy csinálja neked, jobb ötletem nincsen.:D Ha hetero vagy nyilván az okozott extra élvezetet, hogy egy szép lány csinálta. (gondolom én)
2020. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hogy szép? Az érintése okozta! :) Köszönöm a válaszokat, és nektek is egészségetekre! :)

Nem zárom ki elméletben azt a verziót, hogy nektek pedig férfitől esik jól. Sőt, a nőkre visszatérve: sok nő szereti az análszexet, akár az ujjazást. Ahhoz megint csak egy ügyes férfikéz kell. :)


Aki szeretne, írhat még a kérdésemre.

2020. jún. 6. 22:22
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom szerintem az a kulcs, hogy ellazulj és kívánd a másikat. Nyilván az érintése okozta, de gondolom, hogy azon múlik, hogy bejöjjön a partner ás hogy el tudj lazulni. Pasit biztosan hamarabb találnál rá, hogy ingerelje, simogassa, nyalogassa, de biztosan van olyan lány, aki szívesen csinálná.:)
2020. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!