Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet meleg vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok és úgy érzem hogy a lányok tetszenek. De néha melegesen beszélek és úgy tartom a kezem. Díva énekesnéket hallgatok ezekért van egy olyan félelmem hogy meleg vagyok.

2020. jún. 4. 23:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
95%
Semmi baj nincs azzal, hogy mit érzel, de tegyél, tegyünk tisztába egy egyszerű kérdést. Nem kell rá itt válaszolnod, csak magadban, és óvatos leszek: izgat egy szép, lapos, picit kockás férfi has? Megfog egy arcél, a férfias borosta, hogy kedvesen szól hozzád egy fiú? Annyira sok összetevője van, amit csak te tudsz, hogy mi tetszik. De tudom, hogy nehéz ügy lesz, keresztül mentem magam rajta én is. Ha saját magad sem fogadod el, hogy lehetne elvárni másoktól, hogy elfogadják? De ez csak a társadalom nyomása. Még nem érted, hogy mitől vagy ilyen, haragszol magadra. Persze ettől még tetszhet lány, a telt mellek és ajkak, a szaftos öhmmm uncik, de akkor is fontos, hogy tisztában legyél önmagaddal.
2020. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!