Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudom eldönteni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom eldönteni, hogy meleg vagyok-e, vagy sem?

Figyelt kérdés

Össze vissza változik a szexuális orientációm, már egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy melyik táborhoz tartozom, és ez lelkileg nagyon megterhelő.


21/F


2020. febr. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért mert Bi vagy ?
2020. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg nehéz lehet, de hallgass a szívedre meg az ösztöneidre is. Nem kell magad címkézni, hogy ez vagy az. Élj! Aztán majd rájössz, hogy melyik "nem" igen.
2020. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha voltál már lánnyal,csak bi lehetsz,ha vonzanak a fiuk is.Nyugodj meg!Sokan vannak így vele.Bízz a megérzéseidbe

Idővel minden rendben lesz.

2020. febr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell a matrica, hogy hova tartozól?

Élvezd az életét, éld meg a szerelmet, szex kapcsolatot, kalandot

Majd kiforlya magát, ne görcsöljrá!

2020. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát aztán miért kell ezt szavakba foglalva eldönteni ?

Tedd úgy a dolgodat, hogy jól érezzed magad, nem a meghatározás, hanem az érzés a fontos.

2021. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!