Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk,nektek mi/mik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk,nektek mi/mik tetszenek egy fiúban?

Figyelt kérdés
nekem ha izmos,de nem annyira nagyon,és az apatest,és ha szőrös

2020. jún. 6. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alacsonyabb, vékony, lányos, szőrtelen.
2020. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, szőrös, férfias pasik jönnek be.
2020. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szőr, átlagos vagy sportos (nem kigyúrt, esetleg aputetest is tetszik), legyen magasabb 175 centinél.


Párkapcsolatban pedig fontos hogy legyen összhang, hűség, kompromisszum készség, romantikus. Az pedig sem szexnél, sem párkapcsolatban nem hátrány, hogyha tetszik az arca. Nem feltétlenül kell szupermodell arc, csak valami fogjon meg benne. A szeme, a mosolya vagy valami. :)

2020. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kisfiús srácok, meg ha csak pont annyi izom van egy fiún hogy lásd a "vonalakat" de nem izmos
2020. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy össze is akarjak jönni vele 80%ban a személyiség dolga, ígyhát azt írom először.

Nem szeretem a macsókat, és a hideg kiráz a saját világfájdalmukban úszkáló emberektől akiknek minden szar. A nihilizmus is nagy turnoff nálam.

A humortalan, fú de érett, fú de komoly emberekkel sem szoktam jól kijönni.

Legyen életvidám, jófej, vicces, kedves és barátságos, tudjunk jókat beszélgetni, és ami nagyon fontos, tartson tiszteletben és érezzem hogy értékel és önmagamért szeret. És szeretem az érzelmes, érzékeny, romantikus pasikat szóval az is nagy előny.


Külsőre: Nem nagyon van ilyen ideálom hogy legyen fiús vagy lányos, ha nem csúszik bele egyik végletbe sem, tehát ne legyen egy hiper femboy aki hisztisebb mint az unokahugom, de azért egy sztereotíp viking favágót, vagy jujj de kemény gopnikot sem szeretnék.

Olyan preferenciám sincs feltétlenül hogy szemszín/hajszín, de ha mindenképpen választanom kell inkább sötétebb haj vonzz.


Lényegében talán amit még ki tudnék kötni hogy ne legyen se testépítő izompacsirta, mert az nagyon nem az én világom, de azért ne legyen totál dagi se. Nem bántásból, egyáltalán nem akarom a túlsúlyos embereket szidni, csak... Na. Nem vonz sexuálisan. Ennyi. A sex pedig véleményem szerint fontos része egy kapcsolatnak.


A magassággal nem szoktam foglalkozni.


Szép szemek, cuki arc előnyben.


Nahh és most hogy ide vágtam az ideálom megyek vissza koreai sorozatokat nézni aka élni a szerelmi életem.


23f

2020. jún. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal,vékony.Szép kerek popóval,szép farkincával.Huncut mosoly.Kicsit

csibész.Szeresse a kölcsönös orált.Birja,hogy sokáig dugom.

2020. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik egy fiúban, ha vékony, lányos és szőrtelen.
2020. jún. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bonnie666sss ***** válasza:
100%
lányos,cuki
2021. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!