Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valami elkezdett foglalkoztatni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami elkezdett foglalkoztatni?

Figyelt kérdés

Vajon Bert és Ernie milyen szexuális irányultsággal rendelkeznek? Nekem kifejezetten úgy tűnik, megvan köztük a kémia, teljesen kompatibilisek egymással. Észrevettem,az első par részben nem egy lopott érintést,de a rendező biztos megharagudott erre, mert ezeket később mar nem láttam:(

Sürgős lenne!



#Szezám utca #Bert és Ernie
2020. jún. 9. 00:25
 1/4 anonim válasza:
87%

Szerintem ők csak barátok extrákkal, bár lehet tévedek.

Úgy gondolom hogy mindkettejük élhet párkapcsolatban, nővel, vagy akár férfival is, ugye erről nincsenek információink, és amit otthon nem kapnak meg azt meg tudják adni egymásnak. Legalábbis ezt tudom elképzelni.

2020. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez aranyos, köszönöm a választ^^
2020. jún. 9. 00:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A karakterek megalkotója szerint igen:


[link]

2020. jún. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhha, köszönöm szépen 🤔
2020. jún. 9. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!