Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan coming-out-oljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan coming-out-oljak?

Figyelt kérdés

Itt igazából nem azt a tipikus választ várom, hogy: "Apa, anya meleg vagyok."

Hanem arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek valami kreatív ötlete.



2020. jún. 14. 00:55
 1/7 A kérdező kommentje:
18/F
2020. jún. 14. 01:14
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj... Énszerintem a coming outok azért olyan nyomorultak és nyögvenyelősek, mert nem elég őszinték. Mármint nyilván ez eleve egy nagyon őszinte megnyilvánulás, csak nincs benne szó arról, hogy pontosan ott és pontosan akkor mit érez az ember.


A szüleim nem tőlem tudták meg, hanem balf**z voltam, és a nagybátyámtól. xD


De a barátaimnál én a következő szisztémát követ(t)em. (Már minden fontosabb barátom tudja.)


Tehát:


-mikor félek, akkor pl. úgy kezdem, hogy

"Figyelj, én most k**vára félek ettől a beszélgetéstől. De megérdemled az őszinteséget, nem fogok hazudni, és három órás litániát tartani: meleg vagyok. Kérdés van, csapasd."


-mikor nem félek:

"Te, figyejjé', egy szóra... (xDDD) Tudod, van aki a hotdog kiflijét szereti, és vannak, akik inkább magát a virslit. Én ez utóbbi tábort erősítem."

Vagy valami hasonló. :DDD


19/p

2020. jún. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ebben nem gondolnám, hogy bármi kreatívkodásra lenne szükség. Ha elpoénkodod, akkor előfordulhat, hogy nem vesznek komolyan, akkor pedig az neked fog elég szarul esni. Ez egy komoly dolog. Hidd el hogyha odaállsz a szüleid elé, akkor eléggé fogsz parázni azon hogy azt a két szót is kimondd, hogy meleg vagyok.
2020. jún. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2 az utolsó variáció nagyon bejön xdd

#3 én nem viccesnek szánnám, hanem úgy szeretném, hogy ne legyen olyan mint a legtöbb embernél, ne legyen átlagos. A megnyílás pedig ne legyen olyan letargikus, ne érezzék, hogy bánom ezt a dolgot. Hasonlítson egy átlagos beszélgetésre, amikor más a téma. Csak ezt az egészet nem tudom, hogy vezessem fel.

2020. jún. 14. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Mi a fenéért akarsz te kitűnni a tömegből?


Teljesen mindegy hogy adod elő nekik. Sokkoló lesz ha nem sejtik rólad.

2020. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Azért akarok,a Te megfogalmazásod szerint kitűnni, mert már unom ezt a társadalmat, ahol az a normális, ha mindenki egyforma, hogy a kormány szemellenzős, szürke embereket gyárt. És a kérdésed is azt erősíti, hogy te se tekintesz jó szemmel a valamiben is más emberekre. Kb ennyi, ezért.
2020. jún. 14. 17:28
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ettől a kérdéstől és egy-két ráadott választól, szekunder szégyenérzetem támadt.

Megírhatom neked egy kreatív, személyre szabott, ppt-vel illusztrált elbeszélésben, hogy meleg vagy, de az 3500 bruttó /oldal, oldalanként 250 szóval számolva.

2020. jún. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!