Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk mitől-hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk mitől-hogyan élveznek el, pláne több éves kapcsolatban? Pl ha hátulról dugnak akkor kiveritek és ez minden alkalommal bejön- sextippekre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Én évek óta vagyok a páraommal monogám kapcsolatban, de mostanában nehezebb elélveznem illetve a sexet sem kívánom annyira.

A páromat szeretem nagyon minden jó csak valahogy a sex langyul így 8 év után.


2016. okt. 20. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Ajánlatokat nem kérünk!!
2016. okt. 20. 17:46
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Ja persze. Hosszú kapcsolatban vagy, de azt sem tudod mitől mész el. Aha.
2016. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy mitől nem...
2016. okt. 20. 18:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a ciki, hogy nem tudom megjatszani hogy van kedvem a dologhoz mert egyáltalán nincs. Es ha sexelunk is alig áll fel...pasim elmegy en meg nem. Probalkozok mindennel de nem megy. Általában hetente egyszer szoktunk egyutt lenni.
2016. okt. 20. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mar Sorry, sémi de ez az allatsag?:/
2016. okt. 20. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

mi ugyan csak két éve vagyunk együtt, de egyre jobban szeretem és a szexet is. csak vele persze. ugyan attól élvezek el, amitől az elején...tőle:D

valszeg kezdesz ráunni vagy nem csinálja jól, próbáljatok valami változatosságot belevinni

2016. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Imádom őt, szeretem, nem hagynám el soha, én is így gondolom, hogy egy kis zavar van a rendszerben ennyi.

8 év végül is nagyon hosszú idő...sexuális életben meg pláne.

Nekem vannak ismerős párok akik 10 éve vannak együtt, jóképű éedes pasik-mind meleg-akik nyíltan sexelnek másokkal is mert annyira nem megy a sex nekik hogy 3 havonta egyszer ha dugnak...

Erről mi a véleményed?

2016. okt. 21. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

fontos a hűség és nálunk ez megcsalás. még ha harmadik fél szállna be, akkor is úgy érezném megcsal, nem is bírnám nézni, nemhogy élvezzem... semmi élvezetet nem nyújtana az, hogy nézem ahogy mással van. bár mi nagyon féltékeny típusok vagyunk:D de nincs is nehéz dolgom, mert nem kívánok más férfiakat amióta ő van nekem. így kísértés sincs. meg hát nem tudom mit változtatna ha mással szexelnénk...a kettőnk együttléte miért lenne utána jobb? nekem ez szimpla kibúvó a hűség alól, de aki ennyire nem bír a farkával, csinálja. de nem tudom elképzelni, hogy ez bármilyen javulást hozna. próbáljatok ki új pózokat, helyeket, lepjétek meg egymást. nem tudom milyen nálatok a szex, de rohadt jó tud lenni, amikor nem csak minden este lefekszetek egymás mellé és reszeltek, hanem megleped valamivel. de akár a beszélgetés is csodákra képes, mondd el neki, hogy mostanában nem kívánod, hátha kicsit jobban kitesz magáért és csinál valami olyat, amitől egyből megőrülsz:) nálunk inkább én vagyok ez a fajta, de mindig bejön:D beszélgessetek ki mire vágyik, mi izgatja a fantáziáját. én vettem análsort pl és néha eljátszadozunk azzal is.



előző voltam, ha engem kérdeztél

2016. okt. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!