Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A magyarországi egyetemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyarországi egyetemi körökben,pontosabban matematikusi és mérnöki,esetleg informatikusi téren mennyire gyakoriak a nem heteró(leszbikus,meleg,biszex,stb) diákok?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen általános "gondolat",hogy ilyen téren kevésbé gyakoriak az ilyen emberek. Szerintetek ez mennyire igaz? Köszönöm előre a válaszokat.

2020. jún. 17. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Nem hinném,hogy több lenne mint máshol
Itt kifejezetten kevesebb ilyen ember van
Mindenképp több ilyen diák van ezen körökben
Nem tudok érdemi választ adni.
52 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kiírhatod még az összes szakmával kapcsolatosan, minden ilyen kérdés alá le lett írva többször is, hogy ugyanannyi az arány, mindnehol vannak melegek, ugyanúgy végeznek a melegek is fizikai munkát, lesznek pultosok, ügyfelesek, tanárok, rendőrök stb.


A táncosok, festők és a többi esetleg művészi dolgokkal foglalkozóknál találsz talán több meleget.

2020. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm szépen a választ. :)
2020. jún. 17. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, ugyanannyi mint a többi szakmában, társadalmi csoportban. A táncosok, művészek, színészek között lesz az átlagosnál több (sőt a táncművészetin több is a meleg mint a hetero - de ugyebár balettos férfiak...).
2020. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Én pl kb 10 éve végeztem művészkaron, ott pl elég sokan voltunk.

Bölcsészek, pl pszcihológia, filozófia szakon szintén.


Nem gondolom, hogy az lmbtq+ embereket direkt vonzanák ezek a szakok, csak egyrészt a műveltebbek inkább merik felvállalni, másrészt mert szeretnek érzelmeken rágódni így az önismeret is jellemzőbb.


Szal az arány ugyanaz, csak bizonyos társadalmi körökben nehezebb az ilyesmit felismerni, magukban elfogadni és fel is vállalni.


Biztos a kukások vagy a takarítónők között is sok van, csak róluk nem tudni.

2020. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es válaszolóhoz : Teljesen egyetértek.

Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2020. jún. 17. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mérnöki karon vagyok, meglepően sok a meleg. De lehet, hogy eleve is ilyen az arány, de értelmiségi rétegben fel is merik vállalni.

Egyébként mindenki teljes mértékben elfogadja őket, még senkit se hallottam b.zizni. Több meleg párt is ismerek egyetemen, fiúk lányok egyaránt.

2020. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb ugyanannyi lehet.

Itt egy matematikus aki nem hetero:)

2020. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy annak a valószínűsége, hogy ezekben körökben az átlagosnál sokkal többen lennének ilyen beállítottságúak, az eléggé kicsi :D
2020. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Építész mérnöki karra jártam, tudtam partnert találni. De voltak melegek is. Egy leszbikus nő.
2020. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!