Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egymás előtt szeretkezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás előtt szeretkezni másik párral, de mindenki a saját pasijával??

Figyelt kérdés

Véleményetek??

Megismerkedtünk egy szimpi meleg párral pár hónapja,azóta volt több közös programunk egymással. Legutóbbi alkalomkor dobták fel, hogy mit szólnánk hozzá, ha egymás előtt szeretkeznénk! Engem izgat a dolog és benne lennék, barátom még nrm tudja mert kicsit szemérmes



2020. jún. 22. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Ez csak a bevezető,

Lesz ott más is.

2020. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem csak egymás előtt szex lenne. Hidd el, hogy itt 4-es szexre menne a dolog. Párcsere stb.
2020. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Normális kapcsolatba szerintem nem férnek bele ilyen dolgok, de hát kinek mi
2020. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne, sőt, már fel is vetettem a páromnak, de sajna Ő elutasítjaa dolgot.
2022. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!