Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok nők! Sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok nők! Sosem érdekelt titeket milyen lehet szeretkezni a másik nemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tulajdonképp arra lennék kíváncsi, hogy pl.: tizenévesen rájöttök, hogy a saját nemetekhez vonzódtok, így a kapcsolataitokat is úgy alakítjátok ki. És így kerültök bele egy tartósabb kapcsolatba, gyakorlatilag szüzen. Már ha a szüzesség elvesztését annak tekintjük, hogy a pénisz a hüvelybe hatol. Ezt nem gondoljátok valamiképp hátránynak? Vagy egy felcsatolhatós ugyanúgy megteszi? Tényleg csak a kíváncsiság vezérel, nem vitát szeretnék szítani ezzel.

Köszönöm a válaszokat!



2017. febr. 22. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikuskent soha nem kivantam a peniszt sem eredeti sem mu formaban

Szal felejtsd el h a leszbikusok mind mubrokival szexelnek, persze van ilyen is. De az altalam ismert leszbikus holgyek egyike se szerette ezeket az un peniszpotlo eszkozoket. Szerencsere a nok ek megadatott az h behatolas nelkul is elvezzek a szexet.

2017. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

De igen engem erdekelt meg erdekel is de nem annyira h kiprobaljam a mostani baratnommel vesztettem el szuzessegem es o is velem ,meg nem mondana rolunk kulon kulon senki h a lanyokat szeretjuk.

Én tizen evesen jottem ra , probaltam fiuval de csak csokig jutottunk, tobb fiuval is probaltam nem veluk volt a baj hanem velem nem tudtam belejuk szeretni ,de lanyba igen ,ez van ,szexualisan lehet vonzananak de reszemrol ez inkabb csak kivancsisag ,es ugy nem lattam ertelmet h erzelem nelkul lefekudjek egy fiúval ,barmi valtozhaz en is de most ez van ,igy alakult

2017. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mivel leszbikus vagyok, nem. És a felcsatolhatós sem érdekel.

20/L

2017. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Mar mindent leirtak elottem tehat nem erdekel semmi elo vagy muszerkezet sem mi magunk megoldjuk es nincs hiany semmiben 19L
2017. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak akkor veszti el a szüzességét az illető nő, ha férfival fekszik le... *facepalm*

Se nem attól, hogy a szűzhártyája átszakad, mert az lehet akár sportolástól, balesettől stb.

Leszbikus = CSAK a nők vonzzák, fájdalmas, hogy még mindig vannak ennyire ostoba emberek, akik ezt nem képesek feldolgozni és meg kell kérdezni újra meg újra...

2017. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, sőt egyenesen nem is esik jól, ha valami behatol. Attól meg egyenesen kiráz a hideg (rossz értelemben), ha arra gondolok, hogy pasi tapogat. Ettől függetlenül semmi bajom a másik nemmel emberileg, sok férfi haverom, barátom van, de olyan módon egyáltalán nem kellene egyik sem.
2017. febr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben érdekelt, hogy mivel eléggé homofób környezetben nőttem fel, ezért tini koromban nagyon-nagyon próbáltam magamra erőszakolni párkapcsolatot férfiakkal. Lefeküdni nem feküdtem le velük (összesen ketten voltak). Vágyni kifejezetten nem vágytam rá, max túlesni akartam rajta, hogy elmondhassam, hogy nem vagyok leszbikus, de szerencsére mindkettő közölte velem, hogy nem érzik, hogy én erre lelkileg készen lennék, úgyhogy inkább ne, aztán később szakítottunk, mert én sem voltam szerelmes meg ők sem. Aztán utólag rájöttem, hogy borzongok az egésztől és a csók sem volt jó, szerelmes sem voltam.

Aztán lett később egy barátnőm és életemben először éreztem azt, hogy én vágyok egy emberre (nyilván voltak nők, akik iránt éreztem plátói szerelmet, de ez mégis más volt). Aztán fura mód a csók is jó volt, és tényleg olyasmit kezdtem érezni, mint amiről mindenki áradozik. Amúgy véleményem szerint a szüzesség sok szinten értelmezhető, de eléggé elcsépeltnek tartom, hogy sokan még mindig a csak péniszbehatolást értik alatta. Ilyen alapon a nemi erőszak is szüzesség elvesztés, mégsem tartják annak. Aztán mi van azokkal akiknek meg nincs szűzhártyájuk, mert sport, maszturbáció stb során eltűnt?

Három éve feküdtem le először nővel és ezt tartom azóta is a szüzességem elvesztésének. Felcsatolhatóst nem használunk és igényünk sincs rá. Sőt nálam az ujjazás élvezése is hangulat függő. Alapjáraton tökéletesen elvagyok a csiklómmal és a párom ujjaival.

Hátránynak semmiképpen sem tartanám. Attól mert valami más, még nem egyenlő azzal, hogy rosszabb. Azzal sem, hogy jobb. Csak nekem, meg a leszbikusok nagy részének így jó. Aztán tényleg vannak, akik használnak felcsatolhatóst is, nekik meg úgy jó. De én azt sem tartom előnynek se, meg hátránynak se.

Alapból elég hibás logikai következtetésnek tartom azt, hogy a hetero szex van a középpontban és minden más ahhoz képest csak alsóbb rendű/rangú lehet. Nyilván nem kell olyan szexnek a középpontban lennie, ami a társadalom elenyésző százalékát érinti, de alárendelni sem szabad/degradálni a nem hetero szexet. Szerintem inkább onnan kéne megközelíteni a dolgot, hogy kinek mire van igénye. Aki leszbikus, az a nőkhöz vonzódik, hidegen hagyja/taszítja/undorítja/vagy egyszerűen nem vált ki negatív érzelmet, de pozitívat sem a pénisz nála. Éppen ezért nem fog vágyni rá, hiányolni sem fogja, de hátrányként nem is értelmezhető az egész. A felcsatolhatós meg szerintem megint nem azonosítható a pénisszel, és azt is el tudom képzelni, hogy van akinek van igénye ilyen jellegű hüvely stimulálásra, de nem véletlen nem igazi pénisszel csinálja, véleményt írni róla viszont tapasztalat hiányában nem tudok.

És kérlek kedves kérdező, ne hidd azt, hogy kioktatni akartalak, csak a hátrányos rész eléggé fura gondolatmenetnek tartom, a szüzességgel kapcsolatos nézeteiddel meg alapvetően nem értek egyet ennyi.

2017. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Kedves utolsó válaszoló, egyaltalan nem veszem kioktatasnak, koszonom szepen a részletes leírást, sokat segítettél!
2017. febr. 23. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 17 éves lány vagyok, és bizonytalan kissé, de szerintem én leszbikus vagyok. Olyan előfordul velem,hogy megtetszik egy fiú, de azért, mert olyna dolgok tetszenek meg, amik egy lányon is tetszenének (pl.: személyisége, stílusa, haja, stb.). Sőt, abban se vagyok biztos, hogy ezek a dolgok, vagy maga srác nekem szexuálisan tetszik-e. Bizonyos dolgokat, max. csókot még el is tudnék fiúval képzelni, többet nem. Én már olyan 10-12 évesen tudtam ,hogy taszít a hímvessző, de úgy voltam vele, biztos éretlen vagyok még, aztán volt szerencsém már csak a szagát érezni, meg hozzáérni (barátom is volt párszor) és rájöttem,hogy ez nekem nagyon nem jön be, és az, hogy belém hatoljon bármi is, az inkább fájdalmas, kellemetlen, mint hogy élvezetes,vagy vmi egyéb. Szóval én ezt nem is hiányolom. Egyébként érdekelnek bizonyos dolgok, meg van, hogy egy srác megtetszik, mint mondtam,és talán vele vmi pettingféleség, lehet, hogy tetszene. Nem tudom. Lehet, sosem fogom megtudni.
2017. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!