Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan párok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akik már régóta együtt vannak?

Figyelt kérdés
Még mindig ugyanúgy szerelmesek vagytok egymásba?

2020. jún. 23. 20:53
1 2
 11/12 Béla211 ***** válasza:
100%
11 éve lesz augusztusban. Annyi mindent át éltünk már együtt, mással el sem tudom képzelni hogy együtt éljek. Ez már nem szerelem. Valahogy nekem több lett anál.Ő már valahogy a részem lett.
2020. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusban leszünk együtt 8 éve (monogám), tavaly össze is házasodtunk, úgyhogy már férj és férj vagyunk. :) A mai napig nem megyünk el otthonról úgy, hogy ne csókolnánk meg egymást és ne mondanánk el, hogy szeretjük a másikat. Amikor az egyikünk gyengébb, akkor a másik ott van, hogy ő legyen az erős és fordítva. Néha gyerekként birkózunk és van, hogy hajnali 2-kor találjuk ki, hogy Xboxozzunk reggelig. Összebújva alszunk és tévézünk és amikor csak lehet, reggelente még mindig ágyba visszük a másiknak a kávét. A mindennapokban alapvetően érzelmesek vagyunk egymással, lépten-nyomon megérintjük, megöleljük egymást, ha elhaladunk a másik mellett a lakásban (ugyanakkor a szex mindig kemény és állatias :P ). Nem tudom, hogy ez szerelem-e még, de időnként azt érezzük, hogy igen, máskor pedig azt, hogy ami köztünk van az már inkább nagyon mély szeretet.. Mindenesetre az biztos, hogy egymás nélkül élni nem lenne már igazán élet, egyek vagyunk. :)


30f m

2020. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!