Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a pride résztvevői nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pride résztvevői nem szeretnék, hogy az LMBTQ-közösséget a kamionokon hiányos öltözékben vonagló félbolondokkal azonosítsák, miért választanak provokáló, Szent Koronát tartalmazó jelképet a szervezők?

Figyelt kérdés
Tényleg, én eddig úgy voltam vele, hogy a kamionokon papnak öltöző, rózsaszín Bibliát tartó ember vonaglása ugyan zavar, de a többség méltósággal vonul fel. De tavaly vagy tavalyelőtt a Trianon előtti Magyarország térképét, most a Szent Koronát szivárványozzák be nem magánszemélyek, hanem utóbbi esetben a szervezők, és ez nagy különbség. Miért nem lehet semleges, másokat tudatosan nem sértő képeket, provokáló plakátot használni. Személy szerint engem nem zavar, ha két férfi megöleli egymást a buszon, puszit ad, vagy nem zavart a Coca-Cola igényes plakátja sem. A méltósággal történő felvonulással sem volt bajom. De az idei plakáthasználatban már a sokadik provokációt látom, ami miatt én is azt mondom, vagy a pride szervezőségének, vagy a pride-nak mennie kell.

2020. jún. 26. 06:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%

Valóban nevetséges.

A reakciók is azok lesznek.

2020. jún. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem meg semmi szükség arra, hogy így vonulgassunk. Bocsánat, de ezzel pont az ellenkezőjét fogjuk elérni, mint amit szeretnénk.


Na meg maga az is röhejes, hogy melegházasság és társai. Komolyan? Tényleg? Nézzen már minden meleg magába, hogy mennyire is hűséges, hányszor csalta már meg a párját, mennyien élnek nyitott kapcsolatban, mit keres a nagy prűd és hűséges meleg társadalomban szexszoba és klubban (Altergeo) és még sorolhatnám. Először önkritikát kellene gyakorolni, mielőtt ilyenbe kezdünk, mert sajnos szánalmas szinten állunk agyilag és személyiségileg az ilyen dolgokhoz. Nem, nem csak a kormány a hibás ebben, hogy kis hazánkban ennyire nem fogadják el a homoszexualitást, és a sztereotípiák is sokkal erősebbek, mint pl Amerikában. Talán mondjuk el kellene gondolkodni azon, hogy teszünk is érte, TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2020. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező. Szerinted, ha a 2019-es prideon kb 10-12 ezer résztvevő volt és a jelenlévők közt nagy számban voltak szimpatizánsok és nem érintettek akkor mennyire reprezentálja ez a magyar melegek többségét?

A kép egyébként gagyi photoshop fércmunka ami arra utal, hogy a pride események és az aug.20.-ai események idén egy hétre/hétvégére esnek. A választás kifogásolható de a cél nyilván nem a provokáció volt hanem az LMBTQ közösség magyarságtudatának erősítése. Ezt a cikkükben le is írják: "augusztus 20-a minden magyar ember ünnepe, amikor a magyar LMBTQ közösséget is ünnepeljük."


"Nézzen már minden meleg magába,"

Én pl az első párommal élek és SOHA sem csaltam meg. Nem járunk bőrtangában én nem nyaljuk egymást az utcán. Akkor mi átmentünk? Vagy ez sem elég?

Gondolom a svinger klubokról, rosszlányok.huról meg a kurvázó heterókról nem hallottál még. Igen, nem tagadom. A melegek közt sokan szarnak a konzervatív erkölcsre de pont azok vannak a kirakatba téve akik így élnek. Minket, akik normális párkapcsolatban élünk mint bárki más, nem látsz sehol. Mert nem megyünk pridera, hisz azt befoglalták a baloldali pártok. Nem járunk Alteregó féle leprahelyekre. Nem provokálunk az utcán. Annyit látsz, hogy két férfi megy együtt valahova. Viszont minket is minősítesz. Ez olyan, mint ha pumped gabóval, meg kiszel tüncivel vagy anettkával akarnád bemutatni milyenek a heterók. Olyanok? Baromira nem. De ha azt akarod látni akkor azt fogod.


Engem nem érdekel ki mit gondol a melegekről. Le se sz*rom azokat akik jódolgukban ide járnak okoskodni mert azt hiszik, hogy bármivel különbek mint mi azért mert heterók. Én csak békében és nyugodtan akarok élni azzal akit szeretek.

2020. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt sikerült leszűrni akkor nem én vagyok fogyatékos....
2020. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem teljesen értem a konkrét kérdést sem. Egyrészt miért tartod olyan provokatívnak hogy a szent korona mellett van egy szivárvány? Egy időre esik a pride és az aug. 20, nem logikátlan egyáltalán a képválasztás. Hidd el a szervezők nem akarják meleggé varázsolni az államalapítás ünnepét. Másrészt miért kéne következnie ebből annak, hogy az emberek kamionokon meztelenül vonagló mittudomén mikkel azonosítsák a melegeket? Ki lehet menni egy pride-ra és látni fogja bárki hogy az emberek 99%-a nem ilyen. Nem jobboldali szennylapokból kell az embereknek infót szerezni.


A rózsaszín bibliába, meg hasonlókba is sokan belekötnek, de azért ne felejtsük el hogy a konzervatív keresztény emberek a leginkább ellenségesek a melegekkel szemben. Az ő provokációikat valamiért szeretik teljesen elfelejteni.

2020. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

"Hidd el a szervezők nem akarják"


Áhh dehogy.

Ismerem jól a szervezőket, vérükben van a szarkavarás.

2020. jún. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Nahát te is ismered a szervezőket? Én is, a Béla meg a Jani olyan imádnivaló emberek, vérükben van a szeretet :)
2020. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Jah, csak én nem erről beszélek.

Minden éven hisztiznek valamin.

Legutóbb az volt a bajuk, hogy miért van kordon (mert már még ellentüntetők se voltak, hát valamit találjunk ki)?

Közben meg ez az általános protokoll.

Most ugye megint nem foglalkozott már velük senki, hát jön az Augusztus 20.

Milyen fura?

2020. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Aha, járvány meg nem is volt... Sőt szerintem a koronavírust is a melegek hozták létre hogy a pride időpontját eltolhassák aug. 20-ig.
2020. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, persze, koronavírus:D

Már most látom, hogy a nagy sikerre meg balhéra vágyó és azt megkapó melegek már jövőre is aug 20-án fognak fröcsögni.

Millió más alkalom lett volna, de sajnos a koronavírus miatt csakis aug 20 jöhetett képbe!4

Milyen szomorú.

Legalább ne játszanád a hülyét:D

Ezek vagytok ti, melegek.

2020. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!