Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mások is szépnek tartják az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is szépnek tartják az olyan meleg fiúkat, akik az "ízléses ducik" kategóriájába sorolhatók?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy van rajtuk némi felesleg, de nagyon ápoltak, ügyesen öltözködnek, szuper szexi a frizurájuk, formásak a lábaik.

2020. jún. 26. 20:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Bolond kend! Akkor kívánom, legyen egy vastag lábú, nagy fenekű, lomposan öltözött, izzadt ducid!
2020. jún. 27. 11:32
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretem a dagi fickókat, csak kell hogy ős is tudja magáról hogy vonzó. Hiába van valakinek szép husis teste, ha közben semmi önbizalma nincs ebből kifolyólag.
2020. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Hát ebben nagyon igazad van, kedves 12-es!!! Szívemből szóltál. Sok helyes arcú, szexi lábú duci ócska, divatjamúlt ruhákban, gondozatlan hajjal járkál, mert nem meri magáról elhinni, hogy ő is szép.
2020. jún. 27. 11:45
 14/30 budaiz ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák nem tetszett mindenkinek ugyanaz.

kedves kérdező ne haragudj de szerintem a a linkelt srácok nem ducik annál többek.

2020. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Minden duci tud szép és szexi lenni, a súlyától és alakjától függetlenül is. Csak adnia kell magára. Egy duci meleg haverom nagy, lompos pulóverekben járkált, vállig érő hajjal, amit legtöbbnyire csurkában viselt. Lekönyörögtem róla a nagy tehénpokla pulóvereket (nem azért!!:), és elvittem egy fodrászhoz, aki levágta a hosszú, igénytelen hajat, és Elvis Presley-frizkót csinált neki a kérésemre. Olyan szexi lett a srác, hogy nekem is elállt a szemem-szám. Le is csapták a kezemről, úgyhogy öngól volt a részemről a srác megszépítése, de nem bánom, mert legalább egy helyes ducit sikerült ráébresztenem a szexi voltára.
2020. jún. 27. 12:19
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
Bocs de ez a kicsit ducin túl van. Konkrétan kövér, nem duci.
2020. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg érdekel kedves kérdező, akkor a 8-as kommentedben levő srácnak van twittere.

[link]

2020. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
75%

Nem, egyáltalán nem.

[link]

Duciságnál nálam kb. ez a véglet (max 5 kiló plusz) ami még bejön és felkelti a figyelmem.

Akármennyire próbálod kimagyarázni, egy kövér ember igénytelen, tökmindegy hogy öltözködik és mit csinál. Ha kövér, akkor igénytelen és kész. Eszem ágába sem volna összejönni egy olyan pasival, akinél mindig a kaja az első, a meki, a Burger King stb, nem a saját egészsége, a megfelelő táplálkozás és életmód. Tehát tőlem aranyban is kelhet járhat egy olyan, akkor is kövér marad és meg sem nézem (max csak azért hogy ja ez kövér), aki meg jól néz ki az akármiben jól néz ki, ráadsz egy szakadt rongyot akkor is jól fog kinézni és utána bámulok, ennyi...

2020. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#18 22:37


Hát a képen levő srácon nem 5 kg plusz van, de abban egyetértek hogy jól néz ki.


Az "igénytelenséget" meg szerintem sok ember csak butaságból hozza fel és bele sem gondol igazán. Az, aki vékony vagy izmos sem feltétlenül igényes a teste felé. Sokan ugyan úgy zabálják a McDonalds kajákat, vedelik az alkoholt, össze vissza alszanak, stb. Ez mind mind igénytelenség, ha az egészséget tekintjük. Csak azért, mert valaki "jól néz ki" még nem jelenti azt hogy egészséges is.

Egyszerűen csak nem vonzódsz a kövér emberekhez, ennyi. Nem kell ezt racionalizálni egészségességgel meg ilyenekkel. Az ember nem úgy választja meg magának az ízlését aszerint, hogy mit tekint jónak vagy nem.

2020. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
A chunky-strong típusúak a legjobbak. Megveszek értük XD
2020. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!