Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én veszem úgy észre hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én veszem úgy észre hogy a melegeknek mindegy csak fiú legyen?

Figyelt kérdés
Rengetegszer látom ezen az oldalon hogy nem érdekli őket ha az illető heteró vagy visszautasította őket, ők akkor is nyomulnak. Ha egy meleg kérdésre írok egy választ rögtön jön a sok privát üzenet hogy talizzak velük meg dugjunk. Mintha teljesen mindegy lenne a másik fél, annyi a kritérium hogy férfi nemű legyen. Csak én látom ezt így?
2020. jún. 29. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Csak te.
2020. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak te.
2020. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Csak te.
2020. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak te. Ha kapok üzenetet egy válaszra, akkor az mindig normális üzenet szokott lenni. Eddig senki nem nyomult, ha elutasítottam.
2020. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Neten sok az ilyen, viszont élőben azért válogatósabbak.
2020. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég elkeseredett emberek próbálkoznak a gyakorin ismerkedni, semmiképp se az átlag.
2020. jún. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A netes ismerkedést nem kell összehasonlítani a való világgal. Meggyőződésem, hogy neten a hetero pasik nagy része is ilyen.
2020. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!