Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdjek egy jó barátommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek egy jó barátommal?

Figyelt kérdés
Melegek vagyunk, de nem volt köztünk soha semmi mert mindketten (eddig azt hittem teljesen) passzívak vagyunk. A barátom múltkor egy ittas estén előállt vele, hogy ő nagyon ki akarná már próbálni az aktív oldalt de nem meri akárkivel úgyhogy rám gondolt. Belemenjek? Amikor megismerkedtem vele, nekem nagyon tetszett és elég csalódás volt hogy nem lett köztünk semmi de már túltettem magam rajta. De mi van ha megint elkezdek vonzódni hozzá? Igazából félek hogy már most késő mert mióta felhozta ezen jár az eszem. 25F

2020. júl. 2. 21:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
82%

Kedves #9-es vàlaszoló!...

Hogy a francba is lehetnènek terhesek?! Ha te ilyen jò tudòs vagy akkor, magyaràzd màr el nekem lègyszìves.! Lehet ki fejleszthetsz egy ùj emberi genetikai törtènelmet. S te lennèl Dr. Nem kìvànt terhessèg aki, ki talàlta hogy kèt azonos nemű hìm nyőstènynek nem kìvànt terhessège lehet.. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Majd a makk tartàlyba meg ki hordja a magzatot.. ès hol bujik ki?! A purgatò nyìlàson??! 🤣🤣🤣🤣

2020. júl. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves11 es témaindító! Látom, humorban sem remekelsz. Meg ,,ÚGYAMÚGY" észért sem álltál 2x sorban az osztásnál😎
2020. júl. 4. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap nála aludtam és megpróbáltuk, de elég nehezen ment neki az aktív szerep, nem is tudott elélvezni tőle, úgyhogy végül egy 69 lett belőle kölcsönös popsi izgatással. Azt mondta hogy annyira jó barátok vagyunk és jó lenne ha együtt lennénk hogy muszáj volt megpróbálnia. De az ágyban sajnos nem passzolunk.
2020. júl. 8. 23:36
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De megpróbáltátok...😌
2020. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!