Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdjek egy jó barátommal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek egy jó barátommal?

Figyelt kérdés
Melegek vagyunk, de nem volt köztünk soha semmi mert mindketten (eddig azt hittem teljesen) passzívak vagyunk. A barátom múltkor egy ittas estén előállt vele, hogy ő nagyon ki akarná már próbálni az aktív oldalt de nem meri akárkivel úgyhogy rám gondolt. Belemenjek? Amikor megismerkedtem vele, nekem nagyon tetszett és elég csalódás volt hogy nem lett köztünk semmi de már túltettem magam rajta. De mi van ha megint elkezdek vonzódni hozzá? Igazából félek hogy már most késő mert mióta felhozta ezen jár az eszem. 25F

2020. júl. 2. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp, igen.
2020. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Szerintem is igen
2020. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
nem
2020. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francokat lamentálsz ezen ennyit, amikor tetszik neked is és ki akarod próbálni vele? Ha azt mondod nem, akkor egy hónap múlva meg azon fogod a fejed a falba verni, hogy húúúúúú de jó lett volna, milyen kár, hogy nem történt meg. Most van ott a lehetőség, hát ragadd meg. Az hogy szerelmes leszel-e, vagy viszonozzák-e amit érzel vagy sem meg majd eldönti az élet. Addig is viszont éld és ne gondolkozz rajta, mert elmegy melletted!
2020. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szinte egyöntetűek a válaszok. Nem félnétek attól hogy megromlik a barátság, elveszítitek egymást, ha nem úgy jön össze? Ettől is tartok.
2020. júl. 3. 00:07
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább filmekben szokott megtörténni, a való életben kétlem, hogy elrontaná a barátságotokat.
2020. júl. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen élnék a lehetőséggel.
2020. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nem kívánt terhességtől félnék.
2020. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod, hogy milyen hatással lenne a kapcsolatotokra.
2020. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!