Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek Budapestre való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Budapestre való költözés után egyetemen (vagy azon kívül) mennyire nehéz meleg emberként fiút találni 18, hamarosan 19 évesen?

Figyelt kérdés
Mérnökinformatikus szakra készülök, de nem vagyok antiszociális. Érdekel a divat, utazás, informatika (azon belül programozás és játékfejlesztés), sorozatok és az egészséges életmód.

2020. júl. 7. 00:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

19 vagy?

Ember, akkor már kiöregedtél. ;)

2020. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hmm ezt mire érted?
2020. júl. 7. 01:08
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Igazából csak vicceltem, mint ahogy magát a kérdést is viccesnek gondolom.

Ha emberileg alkalmas vagy ismerkedésre, akkor Budapesten 19 évesen ma nagyon-nagyon könnyű bármilyen partnert találni.

2020. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Kiveve ha ronda vagy
2020. júl. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon fontos volt leirni, higy egyetem meg mérnökinfo

Idei érettségi az vicc, johogy mindenki bekerul.

2020. júl. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az országban Pesten van a legtöbb meleg, ezért könnyebb dolgod lesz, mint bárhol máshol.
2020. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Konnyu dolgod lesz. Pl itt a gyakorin en allandoan pesti sracokba botlom (sajnos).
2020. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Tökmindegy mi érdekel és hova készülsz. A melegek csak arra lesznek kíváncsiak, hogy "helyed?, kép a farkadról?". Gondolom kollégiumban fogsz lakni, így 90% százalékuknál kiesel alapból.
2020. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

"Ha emberileg alkalmas vagy ismerkedésre, akkor Budapesten 19 évesen ma nagyon-nagyon könnyű bármilyen partnert találni."


hát én ezzel mondjuk nem értek teljesen egyet, de biztos én vagyok alkalmatlan az ismerkedésre. nyilván abból a szempontból könnyebb, hogy Budapesten legalább van meleg közösség, ellentétben az ország többi részével, de szerintem komoly kapcsolatot kialakítani még ígyis nehéz. nyilván az egyetemen csomó új embert fogsz megismerni és ha valamennyire már előbújtál az is növeli az esélyeidet. sok szerencsét!

2020. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#5 Érdeklődési kör miatt mondtam.


#8 Albérletben leszek egyedül, de akinek az számít, hogy mennyi pénzem van és hol lakom, azt alapból hagyjuk.

2020. júl. 7. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!