Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon érdekel a szájbaélvezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon érdekel a szájbaélvezés. Ötletek?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül izgalmasnak találom de nem mertem még kipróbálni. Milyen érzés? Mire számítsak? Tippek hogyan lehet addig csinálni, hogy ne fáradjon el a szám?

2020. júl. 9. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nincs egy lány barátod akivel ezt megtudod beszélni? Ő lehet normálisabb válaszokat ad, mint a gyakori troll közösség
2020. júl. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a ketegoriát elnézve, ha lányt kérne meg, lehet lenne nagy csodálkozás. 😁
2020. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem azt mondtam, hogy szopja le... Hanem, hogy mesélje el milyen mikor a szájába élveznek... Gondolom előbb talál bárki olyan lányt akinek már élveztek a szájába, mint srácot...
2020. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Orálozz nekem és megtudod ;)
2020. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mutasd mind van 🤣
2020. júl. 9. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem rossz élmény, de ha a szádba élveznek és lenyeled akkor elég magas a HÍV elkapásának az esélye ha a partner HÍV vírusos.
2020. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem úgy van, hogy a sperma a szájban nem tud fertőzni, a gyomorban meg elpusztul?
2020. júl. 9. 21:38
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Nyálon keresztül is terjed, ezáltal smárolás közbe is el lehet kapni, persze így jóval kisebb az esélye. A gyommorban nem hal el. Sajnos spermán keresztül terjed a legjobban( véren keresztül mégjobban). Összetett és erős vírus. Ha a gyomorba meghalna akkor már biztos felfedeztük volna a gyógymódot.
2020. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nem! A fertőzéshez elég egy pici seb, pl ha megharaptad a saját ajkadat, vagy vérzik az ínyed.

A gyomorban már valóban kevéssé veszélyes.

2020. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam oda hogy véren keresztül jobban fertőz. Igaz hogy kisebb az esély orális aktuson keresztül történő fertőzésnek mint seben keresztül, de egyáltalán nem veszélytelen!! Van egy százalékos esély ilyen téren, függ a fertőzött partner szervezetében található vírus mennyiségétől is. Fő a biztonság, de nem én fogom megmondani hogy ki mit csináljon, mindenki úgy bán az életével ahogy akar.
2020. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!