Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, férfiak! Veletek történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Veletek történt már ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Mély csalódottsággal írom ki ezt a kérdést... (és felháborodottsággal)

A történet a következő:

Adott két meleg srác, akik második éve beszélgetnek egymással, de (még) nem találkoztak.

Sebastian (a történet kedvéért hívjuk így.) Felteszi Maximiliannak a kérdést, hogy mi lenne, ha találkoznának. Természetesen igent mondott, mert tetszik neki a srác, illetve mindketten crusholják egymást. Majd végül Maxi lemondja.

Következő alkalommal Sebi újra próbálkozott a talival... Ismét az elsőhöz hasonló szenárió lépett fel. Maxi megint lemondja. Sebastian úgy döntött, hogy egy fél évig jegeli ezt a beszélgetés dolgot, majd két héttel ezelőtt ráírt újra. Megbeszélte a két srác, hogy mi történt velük az idő alatt. Mindketten szinglik, Sebi megkérdezi a fiút, hogy lenne-e esélye nála és ő azt írja igen, mert alapból is tetszik neki.

Végül megbeszélnek egy találkozót... Harmadjára is... Ami újra le lett mondva.

Maximilian számon lett kérve (de természetesen nem a szó szoros értelmében) hogy mi volt ez az egész?

A válasza szimpla. Azt felelte félt, hogy rossz döntést hoz és úgy végzi mint az exeivel.


Ez a rész kiegészítést igényel. Az exeivel úgy járt, hogy kb egy hónapig voltak "együtt" aztán az egyikük dobta a másikat.


Majd írom neki, hogy én segítenék neki túllépni ezen a dolgon... Naiv voltam, hogy fogadja majd a segítségem.


Egy hét úgy telt el, hogy én tepertem nála, mint egy idióta. Ő pedig teljesen és/vagy félig ignorált. Ezt úgy kell elképzelni, hogy a válaszai a következők: "nem tudom, nem tom."

Múlt héten sikeresen kiszedtem belőle, hogy mi a baja.

Az, hogy abban az időszakban van, hogy végképp elege van mindenkiből. Nem akar kapcsolatot az elkövetkező öt évben. És kiderült mégsem jövök be neki. Csak játszott velem.

Ui: már az bántotta a csőröcskéjét, hogyha hozzám kéne lejönnie akkor másfél órát kéne utaznia. Illetve még esélyt sem adott a kapcsolatnak.


Srácok, velem van a baj, hogy csak kedves akarom lenni vagy tényleg ennyire változik a világ? (Tisztelet a kivételnek!!)


Semmi ismerkedő jelleg nincs a posztban!! Csak közvélemény kutatást tartok.



2020. júl. 10. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Velem ilyen sosem fordult elő. Én senkinél nem teperek soha. Rég szhar hogyha valakinél már nyomulni kell, nem érezném magam egyenrangúnak. A másik irányból meg... amikor rám nyomulnak, akkor azzal egyenes arányban csökken az érdeklődésem irántuk.
2020. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves egyes!

Igazából nem nyomultam, csak próbáltam segíteni neki abban, hogy több önbizalma legyen, mert szegénynek nincs. De azt nem derítettem ki miért.

De egyszerűen egy burok, egyfajta pajzs van körülötte amit nem enged lerombolni.

2020. júl. 10. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Sok oka lehet, de az én véleményem az, hogy sok melegnek elég a virtuális “kapcsolat”, nem is akarnak többet.


Elég rendes srácnak tűnsz, örülj, hogy nem jött össze, így csalódnod sem kell. Találsz magadnak olyat, aki oda lesz érted, akitől nem kell kikönyörögni, hogy találkozzatok, mert ő is teljesen beleteszi magát a dologba.

2020. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Eddig mindenki nonszensz indokkal utasított el eddig, de ők jártak rosszul.

Nem úgy tűnik, mint akinek virtuális kapcsolat is elég lenne. Biztos vagyok benne, hogy ismerkedik egy sráccal, aki közelebb van hozzá. (mondjuk az másfél óra nem a világ vége.)

Vagy csak gyáva volt megmondani, hogy velem nem fog menni.

De már csak arra akarok választ kapni, hogy miért írta azt, hogy tetszem neki.

2020. júl. 10. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem tényleg ilyesmi van a dolog mögött, hogy már akkor se gondolta komolyan. Csak jól jött neki, hogy ott vagy vele és van kivel olyan dolgokról beszélni, amikre vágyik. Sajnos van ilyen bőven.

De az biztos, hogy nem benned van a hiba.


A táv nem indok, az én párom 3 órára lakott tőlem, idén költöztünk össze, előtte meg folyton mentünk egymáshoz.

2020. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves, ötös!

Köszönöm szépen a választ (és mindenkinek!)

Ami a legviccesebb, hogy én írtam neki mindig. A 10 ujjamon meg tudom számolni, hogy a közel két év alatt hányszor írt ő maga.

2020. júl. 10. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Ötös vagyok: Látod, ez is mutatja, hogy részéről nem volt ez teljesen őszinte. Ne bánkódj, találsz te sokkal normálisabb pasit is. :)
2020. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Velem is hasonló történt, csak játszadozott velem. Végül én mondtam, hogy tegyünk pontot a dolog végére.
2020. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!