Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek hogyan és hol történt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogyan és hol történt meg az első szex?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok illetve hogy aktív vagy passzív fél voltatok

2020. júl. 10. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Most valami romantikus regényt szeretnél olvasni, vagy kiverni ?
2020. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szimplán csak kívánvsi vagyok 🤷

De köszönöm az értékes hozzászólást 😘

2020. júl. 11. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első úgymond normális kapcsolatomban történt kb. 17-18 évesen. Suli után találkoztunk, elmentünk hozzá és megegyeztünk, hogy akkor most meg fog történni. Előjátékkal indítottunk, utána kezdett tágítani az ujjaival. A hátamra fektetett és elölről próbált behatolni. Szerintem vagy fél liter síkosítót elhasználtunk, de akkor sem tudta belémnyomni. Felvetette, hogy próbáljuk meg gumi nélkül. Úgy is volt, gumi nélkül meg rohadt sok síkosítóval sikerült, de fájt, pedig nem volt nagy mérete. A pontos részletekre nem emlékszek, de volt egy pont amikor már éppen kezdtem élvezni a dolgot, viszont ő pózt váltott, hátulról dugott, na az kifejezetten kényelmetlen volt és nem is élveztem. Megkértem, hogy ne élvezzen belém, de szerinted tartotta magát ehhez? Nem hát. Egyszercsak bejelentette, hogy bocs, belédmentem. Felbszódtam és kb. egy héttel később szakítottam vele. A mai napig nem tudom miért voltam vele. Büdös is volt, szarul szopott, gazdag se volt. Az összes további partneremmel semmi gond nem volt a szexszel, a 96%-át élveztem.
2020. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!