Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez korrekt izlés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez korrekt izlés számomra fiúk terén?

Figyelt kérdés

- Az arcszőrzetet ki nem állhatom rajtuk (nekem nő, de maximum kétnaponta

borotválkozom, tehát nekem sincs, magamon nem viselem el), talán egy nagyon nagyon kicsi, de csak ha ilyen pár szál nő


- Szeretem, ha vékonyak vagy szálkásak, nem tetszik ha nagyon zsíros


- Most lettem 20, olyan 18-22 között szoktam nézegetni, de előfordul néha, hogy 16-17 éves is tetszik (itt az utóbbira célzom, hogy fura-e)


- Emellett szeretem, ha van igényük az egészségre és az intelligenciára, mert komoly, hosszútávú kapcsolatot szeretnék, amiben beszélni is tudunk egymással. Az intelligenciába egyértelműen a humorérzék is beletartozik.


Bár közűlük egyiket sem ismerem személyiségileg, ránézésre hozzájuk hasonlóak tetszenek, nagyrészt véletlenszerűen választottam ki most őket instáról. 17, 20, 21 évesek, csak, hogy mindkét végletet megmutassam.


[link]

[link]

[link]


2020. júl. 13. 00:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

#10

Ettől függetlenül számít a külső, hiába állítják sokan az ellenkezőjét.


Nyilván el lehet térni a fentiektől, ha valami mással (pl személyiséggel kompenzál). Nem szeretnék mindenképpen lenni valakivel, csak ha számomra megfelelő, nem bűn egyedül lenni sem örökre ha valaki nem talál hozzávalót.

2020. júl. 13. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!