Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok, ha közösen masztiznáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha közösen masztiznátok a legjobb meleg vagy passzív biszex baritokkal, akkor azt hogyan csinálnátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 00:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nagy a különbség egy meleg és egy biszex pasi között, főleg, ha női szempontból nézzük. Amíg a biszexszel tud mit kezdeni, addig a meleggel legfeljebb vizuálisan.

Eltudok képzelni olyan helyzetet, amikor nagyon jó haverok, minden stimmel köztük, csupán az a bibi, hogy a srác meleg, akkor talán összejöhet egy ilyen szituáció. Az esélye viszont nagyon kicsi! (itt még kisebb, hogy rátalálj egy ilyen nőre)

Én biszex pasi vagyok. Volt egy biszex barátnőm, akinek mellettem volt egy barátnője is, aki viszont leszbikus volt. Néhányszor összejöttünk hármasban. Mindketten szexszeltünk a barátnőmmel, ill. barátnőnkkel, de a leszbi csaj és én egymással nem. Viszont mégis nagyon izgató volt az egész helyzet! Én néztem őket, a lány nézett minket, együtt is csináltuk. (ahogy említettem, akkor is olyan felállásban)

Jómagam mindig próbálok biszex csajokkal összejönni. Persze volt jónéhány hetero párom. Tapasztalatom szerint, sok nőt izgat a férfi biszexualitás, még akkor is, ha ő nem az. Egyik hosszú kapcsolatom is ilyen volt. Feleségem viszont biszex, így jól megvagyunk.

2020. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor. A legdurvább homokos,a leg perverzebb, aki lefexik egy másik nemuvel.?!
2021. jan. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!