Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi lehet velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Mi lehet velem valaki segitsen: 19 éves fiu vagyok de nem érdekel a szex meg nem is izgat semmennyire videobasem...melegnek sorolom magam mert a lanyok semmilyen téren nem izgatnak nem is barátkozok velük eddig mindig is csak fiuvettek körül sok meleg fiubarátom van... sokszor kérdezik tőlem, hogy élem meg hát egyszerűen a gondolat se izgat meg semmi meg annyira se vettemrá magam h engedjek egy ilyent szoval még szűz vagyok, igazábol vannak fétiseim azzok izgatnak csak pl a kockahas egy helyes fiun vagy a márkás alsok amikben vannak...

Nem tudom mit tudom még irni valaki segit mi lehet velem?



2020. júl. 21. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Impotencia
2020. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Aszexuális vagy. Vonzódsz a fiúkhoz, de szexet nem szeretnél.
2020. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen aszexuális, lehet hogy csak romantikus érzelmek megléte esetén érez nemi vágyat.
2020. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Kedves kérdező! Lehetséges, hogy demiszexuális vagy.

Ami röviden és tömören annyit jelent, hogy erős érzelmek megléte nélkül (ami nem feltétlen szerelmi érzés) nem vagy képes senkivel sem ágyba bújni. Én is ilyen vagyok.

2020. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Az aszexualitásnak is vannak fokozatai. Nem vagy teljesen aszexuális, de nem feltétlen szeretnél szexet. Én is ilyen vagyok, mondjuk én nővel is el tudom képzelni.
2020. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Már a kapcsolatot, a szexet is, de nem nagyon igénylem.
2020. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Önkielégítés, milyen gyakran szoktál?

Nem mindegy.

2020. júl. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!