Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, Tinderen mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Tinderen mindenki komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
Pár órája regeltem, és 13 match-ből 3 sráccal leveleztünk idáig, de mindegyik kizárólag komoly kapcsolatot keresett. A Tinder nem pont arról híres, hogy az alkalmi kapcsolatok melegágya? :D Vagy srácoknál ez pont fordítva van? :)

2020. júl. 24. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha beszéltél három emberrel akkor az nagyon reprezentatív.
2020. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Irj nekem privit
2020. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem közvéleménykutató vagyok, hogy megvárjak 1.000 srácot egy reprezentatív mintához... :D "Az akivel bejövünk egymásnak" kategória amúgy sem egy jó mintavételi alap... :D
2020. júl. 24. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:
2%
Tinder az nem hetero kereso..?. a grindr a homo kereso
2020. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, meleg srácok is akadnak itt dögivel.. :P
2020. júl. 24. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Tindernek az alkalmi ról kéne hogy szóljon,

Grinderen szerintem több esély van rá.

2020. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Planet Romeo, grindr, badoo, twoo, hornet, smpixie, melegrandin is akadhat, meg tinder amin vagy.
2020. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nem, csak a többség 😃 speciel vagy így jött ki a lépés, hogy belefutottál 3 olyan emberbe aki inkább kapcsolatot keres, vagy csak dugni akarnak és előtte leígérik a csillagokat is az égről. Ismerkedj velük és majd kiderül.
2020. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Csak azt hazudják hogy kapcsolatot akarnak de eltűnnek és tiltanak az első szex után. Növekvő trend mostanában.
2020. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy hogy pár óra alatt 13 match-ed volt. Nekem 2 nap alatt volt 3, és abból egyik sem ír vissza. Eggyel beszéltem 3 mondatot, majd ő sem válaszolt. Egy pasi ajánlására próbáltam ki a Tindert, azt mondta, "jól nézel ki, fiatal vagy és szexi, biztos, hogy tolongani fognak érted". Hát én nem így látom, de tudtam is, hogy ez lesz.
2022. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!