Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegkent hogy talaltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegkent hogy talaltatok kapcsolatot? Ha nem is Tinderen vagy valami ilyen applikáción? 20/F

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy megyünk! Mi maradna akkor Magyarországból? A csőcselék, meg a sok IQ harcos lerombolná az egészet.
2018. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Én még sehogy, pedig nagyon vágyom rá, írj. 21/F
2018. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Diplomás ember is lehet segghülye, csak megsúgom. Te kis látens búza, nem véletlen írogatsz ebben a kategóriában. ;)
2018. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Homofóbkodjatok máshol már rég eltértünk a tárgytól
2018. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Buran ***** válasza:
80%

Kapcsolatot ugyan egyiken sem találtam, de meleg applikációk közül ezeket ismerem:


Planetromeo - ahogy tapasztaltam itthon ez a legnépszerűbb, szinte mindenki fent rajta, akinek máshol is van profilja.



Grindr - elég sokan fent vannak, de az ellenségeimnek se kívánnék rosszabb helyet. (Gyakorlatilag olyan, mint a planetromeo mobilappja, csak sokkal jobban megpróbál lehúzni...)



Én ezeket ismerem applikációban. Van még a Hornet, de számomra az totál használhatatlannak bizonyult.


23/F/m

2018. szept. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez az oldal is tökéletes.

Tudom.

Komolyan lehetne társ kereső is.

2018. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

2###

Bárki és bármilyen ember legyen is az, joga van ott élni ahol ő akar.

Azért mert ő más attól meg ugyan olyan jó ember , sőt jobb mint egyesek.

Én hetero vagyok de semmi bajom azokkal akik masabbak mint én, nem ítélek el senkit sem, amíg engem nam bántanak adódik el vagyok.

Belső után itelkezem hogy milyen is ő. ::))

2018. szept. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Legjobb a Planetromeo, de írhatsz is.
2018. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Én planetromeon találtam meg a jelenlegi páromat, és szeretjük egymást. Sok sikert neked is!

20

2018. szept. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!