Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell jól kényeztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól kényeztetni nyelvvel egy passzívot?

Figyelt kérdés

A kinyalásra gondolok.

Mit szeretsz a legjobban kapni?

Puszik?

Nyelves behatolás az ánuszba?

Puszik oldalra?

Markolások?


Jöhet privát üzenetben is a leírás, ha túl obszcén. :)



2020. júl. 24. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Majd válaszolok, miután lesz benne részem :D egyenlőre keresek egy helyes 16-22 éves srácot 😂
2020. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Engem piszokul fel tud izgatni ha a partnerem ott kényeztet a nyelvével. Nyelves behatolás nem kell, csak egyszerűen az ánuszt kényeztesse, persze viszonzom is neki. :) Lehetnek puszik is akár, vagy finom markolások, ezt rá bízom.
2020. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A markolás és a fenék széthúzása is nagyon izgató. A tele, ellazult nyelves nyalás szuper, majd a végén a behatolás megfeszített nyelvel.
2020. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket már leírtak azon kívül fel tudod dobni azzal ha a finoman az ujjaddal simogatod és nyomást gyakorolsz (akár a nyelveddel is) az ánusz és a herék közötti részre. Szeretem azt is ha a párom az ujjait is használja nyalás közben, behatol, tágít, mivel ez általában előjáték a szexhez.

Onnan tudod hogy jól csinálod (a nyögéseken kívül) hogy érzed h ellazulnak a partnered izmai, és hátratolja a popsiját a nyelvedre, vagy felveszi a ritmusodat és mozog. (Ez már a végső fázis ilyenkor már mondani szoktam hogy dugjon már meg).

2020. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvvel mindenhova. Rajtam ggakorolhatsz;)
2020. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb ahogy a 4-és írta, én is imádom, ha dugi előtt orálisan izgatják a popsim.
2020. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!