Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Támogatói kapcsolatból ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatói kapcsolatból ki lehet szállni? Hetero fiú vagyok, de betalált egy ajánlat. Szeptemberben megyek fősulira, és egy idősebb urat kellene kényeztetnem heti két három alkalom. Nem szeretném, de ez könnyű pénz lenne. 18/f

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 09:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Persze, ez egyfajta üzleti kapcsolat. Ne tedd magad zsarolhatóvá és ne szolgáltasd ki magad teljesen. Legyen más opciód is a megélhetésre.

Ha megmondod neki hogy vége és ki szeretnél szállni, akkor vége. Ha ezután tovább zaklat, akkor zaklatásért feljelentheted. Legyen rá bizonyítékod, ha ez bekövetkezik, ezért őrizz meg minden üzenetváltást.

2020. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem úgy ismertem meg, mint aki zsarolni akarna, inkább mint akinek nagyon tetszem. Terveztem én, hogy dolgozni fogok, de suli mellett ez sokkal könnyebb lenne.
2020. júl. 16. 09:25
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Hetero de vevő vagy erre?

Mit. Jelent, hogy kényeztetni?

Neked bejon?

2020. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó ha ezt sem érted, akkor nem lehetsz egy iq bajnok.
2020. júl. 16. 10:17
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Hát, annyira vagy te hetero, mint én! 😁
2020. júl. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező. Elég bunkó válasz volt. Én nem bunkón kérdeztem.

Jo hát sokféle módon lehet.

De na. Tipikus magyar bunkó hozzaszolas / válasz volt

2020. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Ha más pénz forrás is érdekel és Pesten leszel írj. Az is könnyű és nem szex. :P
2020. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolnám hogy hetero vagy, egyébként pedig megmondod hogy nem akarod többet és ennyi.
2020. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De az vagyok. De kelleni fog a pénz. És nem mindegy hogy heti két három óra alatt keresek százezreket, vagy minden nap 3-4 órát dolgozom fillérekért. Kényeztetés alatt szexre gondolt.
2020. júl. 16. 12:20
 10/20 anonim ***** válasza:
67%
Meséld már másnak ezt a hetero dumát! Vagy akkor többet perkál az öreg neked egy szpásért? :) Ha hetero lennél, eszedbe nem jutna ilyet elvállalni, vagy elhánynád magad. Szóval ócska duma, amivel mentegeted magadat. Kitartott bzi vagy és kész!
2020. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!