Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homofób srác aki valójában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homofób srác aki valójában biszex/meleg . Hogy lehet rajta segíteni ?

Figyelt kérdés
Nem fogom leírni honnan tudom , hogy az . Nem tudja elfogadni magát olyannak amilyen . Szeretnék neki segíteni mert nagyon szimpi a srác és barátságot vagy akar többet is el tudok képzelni vele . Mit lehet tenni ? Nem úgy homofób hogy szidja a melegeket meg semmi . Szimplán nem akar erről a dologról tudomást venni .

2020. júl. 27. 19:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jah amúgy 20 éves a srác :)
2020. júl. 27. 20:18
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok közeli kapcsolatban, akkor szerintem ez nehéz ügy. Szerintem ne forszírozd a témát. Csak viselkedj vele úgy, ahogy eddig.
2020. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 everlight ***** válasza:
95%
Sokan nem tudják elfogadni magukat,a média,a kormány is AZT érezteti,hogy aki nem hetero az bűnös.Ha konzervatív nevelésben részesült pláne.Türelmesnek kell lenni,éreztetni vele,hogy elfogadod ,ha a barátja vagy támogasd-
2020. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljenen értem. Először azt írtad, hogy nem írod le, utána leírtad, hogy társkeresőn láttad. Azt hittem valami nagyobb dolog van az egészben. Az meg nem derült ki, hogy miért is lenne homofób. Lehet ő nem szeretne veled beszélgetni róla, de ez még nem jelent semmit.
2020. júl. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a francba. De légy vele barátságos tereld el a témát. Haverkodj vele. Aztán ha egyszer megnyílik előtted segítsd neki ezt elfogadni sose tolakodj legyél türelmes. Meghozza a gyümölcsét.
2020. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!