Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak a vékonyat keresi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a vékonyat keresi itt mindenki, vagy miért csak ez a mérvadó kérdés a melegeknél? Volna itt nagyobb darab srác ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Miért fontos és miért számit minden áron, hogy a másik vékony és törékeny kisfiús arcú legyen? Vagy komolyan mit határoz meg a külső? (Bizonyos szempontból fontos, de azt hiszem nagy túlzásokba tudnak emberek esni)


Azt még meg is értem, ha kis százaléknak bejön, viszont majdnem minden platformon azt olvasni, hogy csak vékony legyen a jelölt. Mind tudjuk és érezzük, hogy a lakosság és melegség nagy része nem vékony vagy törékeny, legalábbis elég ha végig sétálunk az utcán és megnézzük a férfiakat.


Azt vallom, hogy stílusnak kell passzolnia, és nem mértékegységeket megfigyelni, hogy a másik milyen legyen.


Mielőtt jönnének a negatív kommentek, nem nincs bajom a külsőmmel és nem kifejezetten zavar, hogy más meleg srácok mit keresnek.:)


Viszont megtörném itt a sok vékony srácos, kisfiús kérdést: Volna itt nagyobb darab, kicsit testesebb, pasis fickó ismerkedésre?



2020. júl. 28. 09:59
1 2
 11/18 -remete- ***** válasza:
76%
Nem is tudom a duci kissé igenytelen magára számomra az nem vonzó. Ha már én sprotolok adok magamra akkor a partnerem is adjon már magára.
2020. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Engem érdekeklne a dolog :) mondjuk annyira nem vagyok testes a magasságomhoz, 185cm/95kg inkább átlagoshoz közeli,és a kisfiús arc,talán még nyomokban fellelhető a szakállam alatt,bár a törékenytől messze vagyok.:D

De a viccet félretéve,engem valahogy soha nem vonzott az általad említett "kisfiús" típus.

Egy férfin legyen egy kis pocak,de jó ha van egy kis izom is mellé azért,borosta szakáll jöhet,és a teste se legyen csupasz mint egy békáé.

És ha viselkedésében is férfias akkor az egyszerűen tökéletes.

Persze legyen igényes tisztálkodás,és öltözködés tekintetében,ezeket magamtól is megkövetelem.

2020. aug. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
29/f előző voltam
2020. aug. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
95kg szerintem a magasságodhoz nagyon ideális. (előző)
2020. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Nekem meg picit telt srácként a vékony, törékeny, szőrtelen passzívok jönnének be 18-20 között :) 32/F
2020. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen van én mackós alkatu szűz passzív vagyok és egy kicsit nehéz igy
2020. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg picit telt srácként a vékony, törékeny, kisfiús arcú szőrtelen passzívok jönnek be 18-20 között :) 32/F
2020. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy a testalkat meg a kor. Lényeg hogy normális kedves pasi legyen, lehetőleg 16 cm-nél nagyobb mérettel.
2020. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!