Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért csak a vékonyat keresi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a vékonyat keresi itt mindenki, vagy miért csak ez a mérvadó kérdés a melegeknél? Volna itt nagyobb darab srác ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Miért fontos és miért számit minden áron, hogy a másik vékony és törékeny kisfiús arcú legyen? Vagy komolyan mit határoz meg a külső? (Bizonyos szempontból fontos, de azt hiszem nagy túlzásokba tudnak emberek esni)


Azt még meg is értem, ha kis százaléknak bejön, viszont majdnem minden platformon azt olvasni, hogy csak vékony legyen a jelölt. Mind tudjuk és érezzük, hogy a lakosság és melegség nagy része nem vékony vagy törékeny, legalábbis elég ha végig sétálunk az utcán és megnézzük a férfiakat.


Azt vallom, hogy stílusnak kell passzolnia, és nem mértékegységeket megfigyelni, hogy a másik milyen legyen.


Mielőtt jönnének a negatív kommentek, nem nincs bajom a külsőmmel és nem kifejezetten zavar, hogy más meleg srácok mit keresnek.:)


Viszont megtörném itt a sok vékony srácos, kisfiús kérdést: Volna itt nagyobb darab, kicsit testesebb, pasis fickó ismerkedésre?



2020. júl. 28. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy? Hidd el a nem vékonyakra is van aki bukik.
2020. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Mert passzívnál a vékony, kisfiús alkat a bejövős a legtöbb embernek.
2020. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenki olyat keres amilyet akar. Az hogy a többség ezt preferálja nem jelent semmit. Nőkből is a szép formásra hajt mindenki, mégis van párja szinte minden fajta nőnek.
2020. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Passzív barátom, 190cm 100kg

Soha nem voltam 80kg nál kisebb sráccal mindíg a husosabbat kívánom, meg félek hogy ahogy használom eltörik nekem.

Heteró haverjaim is mindíg a csont kollekció kis csajok után rohangáltak, de egyik se a mellet parkolt le.

Ezt sugallja minden hogy a vékony stb. De ezt is meg kell tapasztalni utána már tudja az ember hogy mit is akar 20 éves persze hogy pálcikát akar 20+kupakkal majd utána eldönti

És kialakul a saját ízlése.

2020. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

Nekem izmosként jobb ha vékony viszont azt utálom ha kisfiús nagyon az arca, husisabb is lehet és passziv legyen.

Ja és szeresse az alázást.

18/F aktiv

2020. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

En ezt nem vettem eszre, hogy szinte mki vekonyat keresne...


Az oke, hogy ne legyen kover, tulsulyos, de nem elvaras a kifejezetten vekony.


A melegek legalabb ekkora resze a szoros, pasis, massziv ferfiakat reszesiti elonyben.

2020. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Én szívesen szopatok duci alkatúakat is, 40-50 felettieket is. Egészséges legyen és diszkrét.
2020. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Nos, mert ilyenek a férfiak, szinte csak a külsőségek számítanak. Mondjuk azt én sem értem, hogy miért ez az ideál. Egyszerűen nem értem, attól, hogy valaki "formásabb", az miért egyenlő a vékonnyal. Nincs bajom a véknyakkal, de a 60 kilós ovis tesrtű csontkollekciók az ideál manapság, ja és a pasik általában azt is odaírják, hogy 20 alatt legyenek. Nevetséges, de az ők dolguk. Pont, hogy ezek a férfiak sokszor nem túl férfiasak, nagyon lapos a mellkasuk, fenekük nincs.. Nekem nincsenek nagy elvárásaim csak a végleteket nem szeretem. Nagyon vékony se legyen, de kövér sem. Egy egyszerű izmosabb pasival simán beírném, akár kicsit vékonyabb, akár van rajta pár plusz kiló. Egyébként nem csak a meleg pasiknak jönnek be a véknyak. 62 kiló voltam anno és elég sok lánynak bejöttem. Azóta 10 kilóval több vagyok és sokkal jobban étzem magamat a bőrömben.
2020. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy már az átlagos testalkat is bejövős.

De valljuk be (lehet le leszek pontozva, mert a sok gyengelelkűt megsértem) a melegek egy része undorítóan kövér és csúnya. Nekem ez igénytelenség. Mondom úgy, hogy egy éve még én is túlsúlyos voltam.

2020. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 everlight ***** válasza:
89%
Az átlag sajnos inkább kövér mind a heterok mind a melegek közt,de pár kiló felesleg nem a világ.A vékonyak szépek de lapos a seggük.
2020. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!