Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyetemen nagyobb az esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen nagyobb az esélyem párkapcsolatra? Vállalnátok?

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok, nem voltam még párkapcsolatban, de jó lenne már megtapasztalni a szerelmet.

Vonaton, gimiben, OKJ-n volt egy-két srác aki megfigyelt, de akkor még nekem se volt önbizalmam és ők se próbáltak meg megközelíteni. Gondolom egyetemen már más a helyzet, főleg, hogy hasonló érdeklődésű hallgatók vannak már ott.(Művészek...)

Őszintén szólva kicsit unom is a szemezgetéseket. Mármint régebben félénk voltam, senkit nem közelítettem meg, nem voltam beszédes, de most ha tetszik/barátságosnak tartok valakit, megszólítom. Eddig egy ilyen srác nem jött oda hozzám...Talán köze lehet ennek ahhoz, hogy kisvárosiak voltunk mind?(Valamint gondolom, szintén volt félénk köztük.)

Ti mennyire tartotok a másságotok miatti antrocitástól? Ha megtetszik egy srác, megközelítitek? Tud valaki sikersztorival beszámolni? :D


22/F



2018. aug. 16. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sikersztorit nem mondanék ilyen szinteken, mert az internetről ismerem a jelenlegi páromat.


Én inkább csak ahhoz tennék hozzá, hogy a Budapesti értelmesebb emberek mennyivel elfogadóbbak.

Én még csak 18 vagyok, az ország egyik legjobb gimijébe járok és eddig nem ért semmilyen komolyabb atrocitás.


Vannak, akik nem kedvelnek, szakadt meg emiatt barátságom is, meg vannak, akik kifejezetten értékelik pl, hogy felvállaltam magamat. De senki nem jött oda mocskos b-zizni, meg ilyenek. A koliban is tök jól megvagyok...:)

2018. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyjából mindenki társkeresőn nyomja az ismerkedést. Ha az egyetemen tudod valakiről, akkor sem mész oda hozzá kifejezetten ismerkedési céllal, arra ott vannak a telefonos appoki.

Én csak néhány embernek mondtam el, de van egy olyan érzésem, hogy elpletykálták és kb minden ismerősöm tudja. De tök mindegy, ez már nem középsuli, kábé semminnyire sem foglalkoztat senkit sem. Én nem híresztelném a helyedben, de kábé mindegy, hogy vállalod-e, nem érdekli az embereket.

2018. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A teológia szakot kerüld el, ott talán több a vallásos, aki ebből fakadóan vetne meg. Természettudományban jártas emberek pedig pontosan tudják, hogy mennyire színes világban élünk. Az egyetemek szerencsére már liberális helyek.
2018. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!