Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek valóban femininebbek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek valóban femininebbek, mint a hetero férfiak vagy ez csak sztereotípia?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Van ilyen, olyan is

Aktív, meleg vagyok senki nem gondolná róllam sokkal férfiasabb vagyok kívűl belül mint sok heteró.

De ennek úgyszínt megvan az ellenkezője is.

"hány nő van aki inkább férfinak néz ki, és mégis heteró.

2020. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztereotípia, ahogy az #1-es is írja. Az aktívak, illetve az unik egy részéről - egy nem meleg - nem mondaná meg hogy meleg-e vagy sem. Vannak egyes passzívok, akik direkt rájátszanak felvesznek egy manírt mű stílust, de ők direkt teszik.
2020. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik barátom meleg, de nem biztos h első találkozásra meg tudnád mondani h ő és a párja együtt vannak és nem csak szimplán jó barátok.

Bármelyik típussal lehet találkozni.

2020. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztereotipia, mert csak a feltuno lanyos melegeket szurjak ki az emberek, es azt hiszik, minden bzi ilyen.


Amikor szembe jon veled egy szakallas jo kiallasu meleg ffi, senkinek nem jut eszebe, hogy vajon meleg-e.

2020. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

GyakorIiBB közöttük, hogy valaki femininEBB, mint az átlag heteró, de ezek csak átlagok, nem igaz mindenkire.

Ha veszünk egy skálát, amin 1 az abszolút nőiesség és 10 az abszolút férfiasság, akkor az átlag heteró nő mondjuk 3,5, míg az átlag heteró férfi meg mondjuk 7,5. Ezen a skálán szerintem az átlagos meleg férfi 6,5, a medián meleg férfi meg mondjuk egy 7 lenne. Az én egyéni, szubjektív megfigyeléseim alapján legalábbis.


Arról persze lehetne vitázni, hogy van-e értelme ellenkező pólusoknak felállítani a férfiasságot és nőiességet, de az egy másik történet egy másik napra.

2020. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne már tudni végre különböztetni, hogy mi az amikor, valakinek orientációs mássága van (más testalkatra izgul), és mi az, amikor valaki pszichológiailag nem éppen férfi vagy nő (gender másság). És akkor egyszer és mindenkorra véget lehetne venni ennek a kerdésnek.


Persze, otromba megközelítésben mindkettő 6uzi, 6uzi, csak valójában ez két különböző eredetű történet. Tegyük még hozzá, hogy az utóbbi csoportnál nem feltétlen következik, hogy vonzódjon a férfiakhoz, sokkal inkább az aszexualitás felé hajlik ott gyakran a történet. Annak ellenére, hogy a mindennapi életben őket fogják le6uzizni, nem azt, akinek a viselkedése semmiben sem különbözik a többi férfitól. Mért is különbözne, ha egyszer az.

2020. júl. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 everlight ***** válasza:
100%
Hetero férfiak közt is vannak feminimek.
2020. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Hetero nőként.Én most elmondom a véleményem,ha keresztre feszitetek is.

A lényeg ,hogy a meleg pasik és a heteró paik mások,de mégis van bennük eggy közös:vannak a magamutogato kritikát nem tűrő idióták, akik azt hiszik nincs náluk jobb,és vannak a normális érzelmes pasik akikkel lehet mit kezdeni. Sajnos az utóbbiakból van kevesebb

2020. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!