Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez csak egy rossz sztereotípia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak egy rossz sztereotípia?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akibe azt hiszem szerelmes vagyok. De nem tudom, hogy ő vajon meleg-e. Most minden egyéb tényezőt félretéve attól, hogy szereti a kocsikat, tankokat, és fegyvereket, még lehet meleg? Lehet ez az érdeklődési köre, nem?

2016. máj. 15. 20:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mindketten most lettünk 17.
2016. máj. 15. 20:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi külső tényezővel nem függ össze a vonzódás...
2016. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Van akváriuma?
2016. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ha meleg egy dolgot tutti szeret a tankokon kívül...a faxt.

Erre kérdezz rá.

Szeretné e xopni, nyalni, baxni, vagy baxatva lenni.

Akkor tutti!

2016. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy fiút, aki rockot hallgat, nagy sörivó (ugye a cimbikkel), deszkás fiú és képtelen rólam levenni a szemét. Pedig én minden vagyok, csak nem csaj. ;)

Mellékesen mondom, hogy biszexualitás is létezik. :)

19/m/f

2016. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Én személy szerint még nem találkoztam olyan meleggel, aki szeretné a tankokat és a fegyvereket.

A sörivás az teljesen más, olyat sokat ismerek.

2016. máj. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, simán lehet ez az érdeklődési köre akkor is ha meleg. Annak, hogy melyik nemhez vonzódik valaki, semmi köze ahhoz hogy mi érdekli. Nekem is van több sport-, kocsirajongó meleg ismerősöm.

19/f

2016. máj. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy ne lehetne meleg. én is szeretem a kocsikat és focit is nézek.. semmi köze, ahhoz hogy puncit vagy kukit akarok
2016. máj. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!