Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, férfiak: nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, férfiak: nem zavar titeket, hogy Magyarországon az azonos neműek nem házasodhatnak, illetve a gyerektéma is nehézskes?

Figyelt kérdés

A kérdés le van szűkítve, hiszen a melegség kisebb százalékának vannak komoly szándékai, és a fentiekben van valamennyi felelősség, amit lássunk be, hogy nem túl jellemző a szubkultúrában.


Kiváncsi volnék más srácok gondolatára abban, hogy miképp látják a házasság és gyermekvállalás kérdését.


Van bennetek ilyen cél, motiváció, kósza gondolat, hogy bizonyos idő után szeretnétek családban érvényesülni?


Kicsit lesújtónak tartom, ami itthon megy. Vannak motivált melegek is, akik tudják mit szeretnének véghez vinni, és természetes módon a családtéma is rajta lehet a listán. Persze nyilván ehhez előbb olyan partnert kellene találni, aki hasonlóképp vélekedik...



2020. aug. 1. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

melegség kisebb százalékának vannak komoly szándékai, és a fentiekben van valamennyi felelősség, amit lássunk be, hogy nem túl jellemző a szubkultúrában.


DE MIÉRT? Épp a társadalmi és politikai/jogi helyzet miatt. Nem azért, mert melegek.

2020. aug. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Azért mert meleg vagyok és látom, hogy itthon milyen a jogi és politikai helyzet, akkor az egyenlő azzal is, hogy a szexmotiváció legyen az egyetlen?


A házasság tényleg egy teljes nyitottságot feltételez, de sok meleg fiú arra sem képes, hogy kapcsolatban éljen, sőt arra sem, hogy egy beszélgetést fenntartson.


Értem, hogy a kultúrából és az attitűdből fakad a zárkózottság egy része. Ugyanakkor nem kenhetjük mindig arra, hogy mi folyik itthon és mi magyarok vagyunk.

2020. aug. 1. 10:28
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a melegházasság tiltásának meg annak, hogy a melegek nem fogadhatnak örökbe, nem ahhoz van köze, hogy a melegek mennyire képesek felelősen viselkedni. Inkább arról van szó, hogy a heteró többséget zavarja, hogy ugyanúgy, ugyanazokkal a külsőségekkel és jogokkal élhetnek, mint ők. A gyerekvállalás kapcsán meg erősen él az az elképzelés, hogy a gyerek érzelmileg sérül, ha úgy nő fel, hogy két apukája van, még akkor is, ha azok tényleg szeretettel és törődve nevelik.
2020. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
7%

Hetero férfi vagyok.

Nem érdekes az ha házasságot játszanak. De a gyerek téma az már érdekes. Szerintem ne fogadhassanak örökbe gyereket. Elég baj annak a szegény gyereknek, hogy árva, vagy csak eldobták, még azzal is tetézi, hogy két apukája legyen. Ráadásul a gyerek nem is választhat. Ha meg ilyen crossdresserről beszélünk az még durvább, annyira szürreális, hogy bele se akarok gondolni. Abban is biztos vagyok, hogy a melegek nagyrészt előbb-utóbb megpróbálná, vagy még is rontaná pl. az örökbefogadott kisfiút. Szerintem ezt pontosan tudják a politikusok is, ezért is kaszálják el a témát. Biztos vannak tisztességes, valóban jószándékú meleg emberek sokan, de ez úgyan úgy van sajnos mint a romáknál, a 80% miatt utálják az összeset.

2020. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ebben az országban soha nem fogják engedni.Amúgy is nagy hátrányban

vannak a mások.Legye bi,homo,lecbi,ha tudják róla,nem sok jövője van.

Pláne a mai diktatúrában.Csak a pedofil papoknak néznek el mindent.

2020. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
A 4. nek van igaza
2020. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
4# Te akkor vagy heteto férfi, amikor én dinoszaurusz! Ha az lennél, akkor eszedbe sem jutna itt élvezkedni. Nem, nem kell belegondolni sem, hogy milyen vágyaid vannak. A pedofil hajlamidba meg pláne nem. Azt nem a meleg párok terjesztik, akik gyereket szeretnének.
2020. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

#7-es, te beteg vagy nagyon. Fiaim vannak és ha belegondolok, hogyha mi az anyjával megmakkanunk és beteg homárok karmai közé kerülhet ék.... Szerencsére itt sosem lesz gyereketek. Játszatok csak papás-mamást kettecskén.

Egy vicc a végére:

Anyu!

Ne hívj anyunak!

-5perc múlva- Anyu!

Mondtam már, hogy ne hívj anyunak!

Jó, de te apu felesége vagy. Mégis hogy szólítsalak akkor?

Úgy ahogy mindenki más, Bélának.

2020. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 DominikX ***** válasza:
100%
#8 eleg baj, hogy ilyen embereknek lehetek gyereke. Ha IQ-hoz is kötöttek volna a gyerekvállalást, akkor teged először zártak volna ki.
2020. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, egyetértek a kommenteddel. A meleg férfiak nagy része szerintem sohase fog akarni házasságot vagy gyereket. Az is igaz, hogy szexközpontúbbak és a kapcsolat legtöbbüknél nem olyan, mint egy hetero kapcsolat, hamarabb mennek szét, gyakrabban váltogatják a partnerüket és nem csak a fiatalok, hanem az idősebb korosztály is, akinek elvileg már be kellett volna nőjön a feje lágya. Ilyen hozzáállással ebbe a képbe nem fér bele gyerek, de aki komolyan gondolja és elkötelezett, azt támogatnám ugyanúgy, mint a heterokat. Az más kérdés, hogy mi minek a miértje. Azért ilyenek a melegek, mert a társadalom így bánik velük, vagy fordítva.
2020. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!