Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok ilyen meleg van??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen meleg van??

Figyelt kérdés

Bevallotta a pasim, hogy nős amin ledöbbentem! Azt mondja elsem hinném, hogy mennyien vannak akik házasságban élnek titkolva másságukat!

Tényleg így van???


2020. aug. 2. 04:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de ezt nem értem:

Pasid, nem vagy meleg, tehát te lány vagy. Nős tehát van egy felesége, aki előtt titkolja. Akkor hol kerül pasi a képbe?

2020. aug. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Pasi vagyok!
2020. aug. 2. 04:35
 3/22 -remete- ***** válasza:
95%
Létezik hát. De bisex mivel mükszik a cerkája. A kő mekegnek nem negy a szex a nővel vagy valami trükje van. Szóval jah nagyon sokan vannak. Nekem pl van feleségem biszex vagyok. Elmondtam neki de míg nem megy a kapcsolatunk rovására addig ne érdekli, hogy oldom mrg. Ahány ház annyi szokás.
2020. aug. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Sok, nagyon sok! Sot vam akinek van pasija de mellette eljar szaunaba meg ossze vissze... total nem birnak a verukkel... aztan meg azzal mentegetoznek h az o idejukbe ez nem volt divat h nyiltan melegnek lenni ... de kerdem en ,miert kell akkor meghazasosni...mondjuk nekem fel se allna egy nore... szoval ja... de ismerek fiatalokat is akik friss hazasok kozbe szexet akarnak pasiktol
2020. aug. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
4 es vagyok... amit a harmas mond az teljesen korrekt.. h ha nyilt a kapcsolat es nem megy tonkre a masik akkor ugy ok...de nekem a titkolozas ami gyomorforgato... amugy 3 as nekem bejonnek a nos pasik 🤣😂🤣😂
2020. aug. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok fiatal, friss és kevésbé friss házas , aki csak díszletként él nővel, vagy tudok olyanról,aki meleg, a neje pedig leszbi. Az egyik legkiegyensúlyozottabb házasság,amit láttam. Társadalmilag teljesen úgy élnek,mint a nagy könyvben,annyi a bibi, hogy mindegyik csak titokban találkozhat a kedvesével,mert bukta lenne, ha nyíltan tennék.És nem is egymás miatt.

A biszexek arány még több lehet,főleg,akik nem vállalják fel és kínlódnak.Ezek aztán lopott órákban szinte falják a férfiakat.

De az,hogy Neked a barátod megmondta,hogy nős, az korrekt,a bizalom jele, legalább nem titkolódzik. Kérdés,így mennyire stabil egy kapcsolat.


Volt egy párom,fiatalabb nálam, jóval.Kb fél éve voltunk már egymásnak, igaz, nem laktunk közösen.Egy napon sétánál,fagyizva, megállt mellettunk egy kocsi, kiugrott két apró gyerek és " Szia apuci " kiáltással szaladtak oda a barátomhoz.Egy hölgy is kiszállt és mosolyogva odajött, " Na huncut,ha kollégával fagyizol,azt miért nem mondod el?" kérdéssel.

Lefagytam, lépni sem tudtam, a barátom is, nem tudta mit tegyen. Végul elköszönt,és beult a családdal a kocsiba és elmentek.

Másnap bevallotta, hogy nem szereti a nejét,de az viszont őt nagyon.A gyerekeit is inkább elviseli csak. Engem szeret és elköltözik otthonról,nem érdekli mi lesz, de én vagyok neki,akire várt.

Hát én viszont nem úgy gondoltam,hogy ő az, akire én vártam és azonnal szakítottam, letiltottam, stb. Személyesen még próbált hatni rám,de nem hagytam magam.

Később láttam egy idősebb férfival, akivel szintén nagyon boldognak tűnt.


Persze, gyanakodhattam volna, mert nem mindig lehetett elérni, bizonyos napokon nem ért rá,voltak helyek, ahová nem akart elmenni. Nyilván bukott volna előbb.

Egyébként egy véletlen ismertem meg,nem társkeresőn. Kölcsönös és azonnali szimpátia volt,és ő tette meg az első lépést.

Én viszont az utolsót !

2020. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam én is így sráccal

5.alkalommal nyögte be hogy neki van élettársa, soha többet nem találkoztam vele,a társa nem tudott róllúnk.

2020. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

tényleg sok van. nekem is írtak,de leírtam szépen,hogy nem, nekem nem megy úgy.

a megbízhatóság egy másik dolog már..

2020. aug. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Az benne a pláne, hogy a gyerek miatt marad otthon és a szex qvára nehezére megy a feleségével! Amikor csak tud hárít, ha pedig nincs mentség elmondása szerint rám gondol, hogy legyen merevedésed.....

Nem tudom ezek után képes leszek e "vele" maradni, pedig kezdem megszeretni!

2020. aug. 2. 07:30
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha így van, akkor nem Nálad lesz a gond, hanem nála.Lelkileg nem bírja majd a kudarcos,sőt,lehet undorral való szexet a nejével, és azt sem, hogy nem azzal él,akit igazán szeret.

De a gyerek miatt nem hinném,hogy lépne. Itt Rajtad áll,hogy beéred-e az örök második szerepkörrel....

2020. aug. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!