Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hova vinnétek el randizni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vinnétek el randizni a (leendő?) párotokat?

Figyelt kérdés

Pesten a belvárosban keresek olyan helyet, ahová be tudnánk ülni randizni, ebédelni. Nem vagyok jártas a környéken, ezért fordulok hozzátok.

Nem kell "csak melegeknek" szóló helynek lennie. Annyi, hogy ne valami extrém drága legyen az étterem/kávézó, mert mindketten egyetemisták vagyunk.:DD (Nem első randi lenne, de szeretném, ha jól sikerülne.:))

23/25 vagyunk


2020. aug. 2. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
egyetem helyett lehet dolgozni,akkor lesz pénz
2020. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Mekkdonálcban a börgerkingbe
2020. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

az első válaszoló le lett pontozva, de igaza van ;)

amúgy meg kérdezd meg az egyetemista barátaidat

2020. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Nudi strandra. Ott kiderül milyen az illető.
2020. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vintage garden?
2020. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon segítőkész válaszok jöttek eddig...

Hát amúgy elég szubjektív ez a ne legyen drága hely, de van pár ötletem, a McDonald’s, Burger King vonalon kívül. Mondjuk ezeknél már akkor egy IlTreno vagy egy Costa Coffee is jobb, de vannak azért jó helyek a belvárosban vagy annak környékén. A Buddies a Kálvin környékén szerintem egy tök jó burgerező, pedig ha kintről látod a helyet, nem biztos, hogy azt gondolnád, na itt jó kaják vannak. A Bamba Marha is jó opció lehet, ez is hamburgerező, ez több helyen is van a belvárosban. Pizza Manufaktúra a Nagy Vásárcsarnoktól nincs messze, de azt hiszem hozzajuk tartozik a Manu+ is a Múzeum körúton. Kávézóban nekem a My Little Melborne volt nagy kedvenc, bár azt hiszem ez már kicsit drágább, de nagyon jó a kávé és a személyzet is kedves. Pontosan nem tudom, hol vannak, de a Deák környékén vannak valahol.

Remélem tudtam segíteni és jó randit nektek!☺️

2020. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, a kiszemelted szereti e az ilyen beülős helyeket mert én pl. csak feszengenék egy étteremben mert nem szeretem az ilyen helyeket, én sokkal jobban érezném magam pl. egy margitszigeti sétán vagy ilyesmin. De remélem jól fog sikerülni
2020. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

a Margitszigeten is sok jó kerthelység van. Én mindenképpen ilyen szabadtéri kiülős helyet ajánlanék.

A DiVino már egy foggal drágább kategória (nem tudom mi a keret...), de első randinak ennyi azért beleférhet pláne ha szeretitek a jó borokat , utóbbi a Bazilikánál iszonyat hangulatos, kajálni is lehet.

2020. aug. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
En tuti Margit szigetre mennek. Ahol jobban magunk tudnank lenni. Miert is fontos beulni valahova? Kitalalhatsz egy pikniket magatoknak olcson meguszod a kajat es termeszetesen, egy nagyszeru program lenne... esti naplemente, seta, stb.
2020. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!